HITY Cenowe MAJA

obrus plamoodporny mpo butelkowa zieleń 26-04-2024-3
jasnoszary obrus bawełniany 250g
Czarny obrus plamoodporny mpo

obrus plamoodporny w kolorze ecry mpo
białe bawełniane obrusy okrągłe

Wycena indywidualna uwzględniająca twoje potrzeby

W Naszej ofercie mamy wiele różnych produktów. Jeśli brak ci pewności, które z nich będą dla ciebie odpowiednie, skontaktuj się.

Porozmawiamy o twoich potrzebach i naszych możliwościach technicznych. Uwzględnimy wszystkie szczegóły i przygotujemy odpowiednią propozycję. Wszystko ustalimy indywidualnie.

Będziemy do twojej dyspozycji i omówimy wszystkie detale. Dla nas jest bardzo ważne, abyś otrzymał produkt, który spełni wszystkie twoje oczekiwania, który będzie ci służył przez długi okres czasu, a także będzie satysfakcjonujący jakościowo i cenowo.

Nie zwlekaj. Napisz lub zadzwoń

email : biuro@pokrowiec.com lub + 48 507 042 014

wycena

 • Elastyczne koszulki reklamowe to takiego ?
  Branża reklamowa to bardzo szeroko rozumiana branża. Do reklamy można wykorzystać przeróżne gadżety, zabawki, a także ubrania. Obecnie technika druku pozwala drukować dosłownie na wszyskim. Najczęściej, jako skutecznej formy reklamy używa się nadruku na odzieży. Można powiedzieć, iż każdy z nas jest chodzącym słupem reklamowym, lubimy chodzić w znakowanych ubraniach i używać personalizowanych gadżetów reklamowych… Czytaj więcej: Elastyczne koszulki reklamowe to takiego ?
 • Wygodne i praktyczne pokrowce na krzesła
  Czym są pokrowce na krzesła Pokrowce na krzesła służą do dekoracji krzeseł podczas przeróżnych imprez bankietowych. Podstawowa cecha pokrowców na krzesła to dekoracja krzeseł, podczas wesela czy imprezy firmowej. To właśnie charakter pokrowców nadaje imprezie klimatu. Inne pokrowce są używane podczas wesel, a inne podczas bankietów firmowych używanych podczas Bankietów czy imprez masowych. Bardzo często… Czytaj więcej: Wygodne i praktyczne pokrowce na krzesła
 • Elastyczny szarpak i mata węchowa – jak ?
  Zacznijmy od tego, jak istotne jest spędzanie czasu z twoim czworonogiem. Są to wspaniałe chwile, które jednocześnie budują i umacniają waszą wieź. Ma to gigantyczne znaczenie dla rozwoju psychiki psa i jego całkowitego ułożenia. Sami jesteśmy wielkimi wielbicielami czworonogów i wiele czasu spędziliśmy na poszukiwaniach zabawki, która sprawiała by przyjemność zarówno psu jak i jego… Czytaj więcej: Elastyczny szarpak i mata węchowa – jak ?
 • Jakie kokardy do pokrowców ?
  Jak wybrać dekoracyjne kokardy Decydując się na wyposażenie sali bankietowej w pokrowce na krzesła, musicie odpowiedzieć na pytanie: Jakie kokardy dekoracyjne wybrać?, aby pasowały do pokrowców i do wnętrza sali bankietowej. Wbrew pozorom jest to dość trudne pytanie. Musicie mieć świadomość, że same kokardy, do pokrowców, możemy wszyć, podczas ich produkcji. To rozwiązanie pozwala na… Czytaj więcej: Jakie kokardy do pokrowców ?
 • Jakie fartuchy ochronne będą odpowiednie.
  Jak wybrać fartuch ochronny, kelnerski, kucharski. Postaramy się naświetlić wam, jakie cechy i idee nam przyświecają, podczas tworzenia linii odzieży ochronnej. zacznijmy od początku. Do czego służy wam odzież ochronna, dla kogo jest skierowana i jakie cechy powinna posiadać. Jak sama nazwa mówi odzież ochronna ma chronić użytkownika, a zarazem zapewniać mu komfort podczas pracy.… Czytaj więcej: Jakie fartuchy ochronne będą odpowiednie.
Shopping Cart
Scroll to Top