Usługi Usługa Szycia i Krojenia

Jeśli szukasz firmy z własną szwalnią to właśnie my. Nie zlecamy dalej szycia wszystko szyjemy własnymi mocami produkcyjnymi.

W naszej ofercie znajdziesz usługę przeszycia i krojenia z tkanin dostępnych w naszej ofercie, a także z tkanin powierzonych przez klienta. Wszystko ustalamy indywidualnie.
Wszystkie nasze produkty dostępne w ofercie możemy przygotować na wymiar.


 • Wygodne i praktyczne pokrowce na krzesła
  Zacznijmy od początku. Czym są pokrowce na krzesła, o tym pisaliśmy już na naszym blogu. Sala bankietowa jest wyjątkowym miejscem, gdzie celebrujecie wyjątkowe uroczystości. Dlatego też musi być odpowiednio udekorowana. Podczas uroczystości używacie różnych dekoracji i kolorów tkanin, od kolorowych obrusów, po przeróżne elementy na stołach, kończąc na dekoracjach krzeseł. Pracując z pokrowcami od początku… Czytaj więcej: Wygodne i praktyczne pokrowce na krzesła
 • Elastyczny szarpak i mata węchowa – jak ?
  Zacznijmy od tego, jak istotne jest spędzanie czasu z twoim czworonogiem. Są to wspaniałe chwile, które jednocześnie budują i umacniają waszą wieź. Ma to gigantyczne znaczenie dla rozwoju psychiki psa i jego całkowitego ułożenia. Sami jesteśmy wielkimi wielbicielami czworonogów i wiele czasu spędziliśmy na poszukiwaniach zabawki, która sprawiała by przyjemność zarówno psu jak i jego… Czytaj więcej: Elastyczny szarpak i mata węchowa – jak ?
 • Jakie kokardy do pokrowców ?
  Jak wybrać dekoracyjne kokardy Decydując się na wyposażenie sali bankietowej w pokrowce na krzesła, musicie odpowiedzieć na pytanie: Jakie kokardy dekoracyjne wybrać?, aby pasowały do pokrowców i do wnętrza sali bankietowej. Wbrew pozorom jest to dość trudne pytanie. Musicie mieć świadomość, że same kokardy, do pokrowców, możemy wszyć, podczas ich produkcji. To rozwiązanie pozwala na… Czytaj więcej: Jakie kokardy do pokrowców ?
 • Jakie fartuchy ochronne będą odpowiednie.
  Jak wybrać fartuch ochronny, kelnerski, kucharski. Postaramy się naświetlić wam, jakie cechy i idee nam przyświecają, podczas tworzenia linii odzieży ochronnej. zacznijmy od początku. Do czego służy wam odzież ochronna, dla kogo jest skierowana i jakie cechy powinna posiadać. Jak sama nazwa mówi odzież ochronna ma chronić użytkownika, a zarazem zapewniać mu komfort podczas pracy…. Czytaj więcej: Jakie fartuchy ochronne będą odpowiednie.
 • Jak wybrać serwetki bankietowe
  Serwetki Bankietowe są nieodłącznym elementem każdego bankietu czy wesela. Jak wybrać serwetki bankietowe, aby spełniały najwyższe standardy i były wygodne w użytkowaniu. Zastanówmy się, do czego służą serwetki bankietowe. Dzięki serwetkom bankietowym nie tylko stworzysz nastrój, dodasz też kolory na obrusie, ale zapewnisz wygodę i komfort twoim biesiadnikom. A przecież o to chodzi. Aby twoi… Czytaj więcej: Jak wybrać serwetki bankietowe
Shopping Cart
Scroll to Top