Serwetki – Bankietówki

Szyjemy serwety bankietowe – bankietówki

Szyjemy serwetki bankietowe. Są niezbędne na stole podczas imprez okolicznościowych. Dzięki bankietówkom ozdobisz swój stół, dodasz mu elegancji i osiągniesz wyjątkowy efekt końcowy, o który chodziło od samego początku, czyli EFEKT WOW.

Musisz jednak pamiętać o jednym. Bankietówki nie są tylko do ozdoby. Pełnią one niezwykle funkcjonalną i ważną funkcję. To właśnie po te serwetki twoi goście sięgają najczęściej. Przecież służą one do wycierania tworzy, lub dłoni podczas samej konsumpcji. A czasem przydają się do wytarcia rozlanego płynu.

Dlatego też decydując się na serwetki bankietowe musisz wziąć pod uwagę ich wytrzymałość oraz grubość samej tkaniny. To właśnie one, te serwetki będą ciągle używane, prane, krochmalone . Dlatego decyzja o zakupie musi być przemyślana.

Dlatego też biorąc pod uwagę wszystkie aspekty użytkowania serwetek, skupiliśmy się na odpowiednim doborze surowców do ich uszycia.

Proponujemy ci Serwetki bardzo wytrzymałe i dostępne w kilkunastu kolorach, wykonane z bardzo wytrzymałych i przetestowanych w gastronomii tkanin. Dodatkowo, na samych serwetkach możemy dla ciebie wykonać personalizację. Nadrukujemy lub wyhaftujemy twoje logo, dowolny napis czy inicjały. Dzięki temu będzie ci łatwo zidentyfikować serwetki przy odbiorze z pralni.

Podsumowując. Nasze serwetki wykonane są z Elanobawełny o gramaturze 250G – , która jest tkaniną bardzo wytrzymałą i przygotowaną do ciężkiej pracy, a dodatkowo można ją krochmalić i często prać.


Zamów ONLINE

Nasze Bankietówki możesz prać samodzielnie w domowej pralce, lub zlecać je zewnętrznej pralni.

Serwetki dostępne są w różnych kolorach. Na serwetkach możemy wykonać haft bądź nadruk. Wszystkie detale ustalamy indywidualnie. Przesyłasz nam projekt i przygotujemy wycenę. Najpopularniejszy rozmiar to bankietówki w rozmiarze 45cm x 45cm. Możemy też przygotować serwetki w innym rozmiarze. Zobacz naszą ofertę w sklepie lub skontaktuj się omówimy szczegóły