Szyjemy serwetki bankietowe

szyjemy serwetki bankietowe

Szyjemy serwetki bankietowe, które są dopełnieniem dekoracji stołów bankietowych. Nasze Serwetki bankietowe, nie tylko będą się idealnie prezentować na waszych stołach, a dodatkowo będą niezbędne dla waszych gości. To właśnie na szytych serwetkach bankietowych, goście weselni i bankietowi zostawiają wszystkie zanieczyszczenia. Dlatego też serwetka musi być wytrzymała i odporna na częste pranie, aby służyła jak najdłużej.

Dostarczymy ci Serwetki bankietowe bardzo wytrzymałe, które uszyjemy w kilkunastu kolorach. Wykonamy je z bardzo wytrzymałych i przetestowanych w gastronomii tkanin. Możemy też wykonać personalizację serwetek, poprzez wszycie metki, wykonanie haftu bądź nadruku z twoim logo lub innym znakiem.

Każda restauracja, podnosząc swoje standardy, stosuje profesjonalną bieliznę stołową, wysokiej jakości obrusy i serwety bankietowe. Gdy wybierzesz odpowiednie serwety, osiągniesz wyjątkowy efekt dekoracji, a także zapewnisz wysoki standard obsługi twoich gości. Serwety gastronomiczne są niezbędne na stołach. To właśnie ponie goście sięgają jako pierwsze, siadając do biesiady. Serwetki służą do przeróżnych celów, od wycierania twarzy, po dłonie, co zdarzało się ostatnio nawet obuwie. A czasem przydają się do wytarcia rozlanego płynu.

Nasze serwety bankietowe szyjemy z jednego wyselekcjonowanego rodzaju tkaniny, który zapewnia wszystkie wymogi bhp, a do tego bardzo dobrze się prezentuje na stołach. Nie małe znaczenie ma też samo pranie. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej wysokogatunkowej tkaniny, z serwet spierają się najcięższe plamy. Serwetki bez najmniejszego problemu, przyjmują krochmal i pozwolą na dodatkową dekorację stołu.


Nasze propozycje dostępne w sklepie

Shopping Cart
Scroll to Top