Pokrowce na krzesła Gastronomiczne

Są to pokrowce na krzesła, które przygotowaliśmy na krzesła bardzo często sptykane w gastronomii, hotelach, eventach firmowych, restauracjach. Kształt krzeseł jest różny. Są krzesła zaokrąglone, w rąby i kanciaste  Każdy z modeli możemy dowolnie zmieniać pod potrzeby, tak aby dopasować pokrowiec do krzesła. Przygotowaliśmy kilka różnych modeli. Pokrowce różnią się ilościami falban i kontrafałd. Każdy model będzie uszyty na krzesło które posiadasz w lokalu.

Pokrowce na krzesła . Wszystkie szyjemy na wymiar. Dopasowane do krzesła.

Pamiętaj Kształt Pokrowca dopasowujemy do twojego Krzesła i jego oparcia

Każdy pokrowiec dopasowujemy do twoich potrzeb. Każdy pokrowiec dostępny jest w różnych wariantach . Wszystkie modele możemy dowolnie modyfikować, dodawać elementy bądź odejmować. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i szukamy odpowiedniego rozwiązania.

Pokrowce dla wygody i łatwego kontaktu podzieliliśmy na kilka grup . W zależności od krzesła , jakim dysponujesz
Wzory modele Pokrowca na krzesła zaprojektowane na ramę Wenus Tulipan Tiziano I tego typu ramy. Pokrowce są szyte na wymiar krzesła na tą ramę. jeśli masz inne krzesło możemy zaadoptować pokrowiec do jego kształtu.
Pokrowce na krzesła Venus
Krzesła kanciaste też często możesz spotkać sali weselnej i restauracji. Maja zazwyczaj kanciaste oparcie, zdarzają się też zaokrąglone oparcia. Pamiętaj że wszystki modele pokrowców szyjemy na rozmiar krzesła. Dostosujemy pokrowiec do jego kształtu tak aby jak najlepiej się prezentował i był funkcjonalny.
Pokrowce na krzesła kanciaste
Pokrowce na krzesła iso szyte na tą rame
krzesło_iso
Pokrowce na krzesła ISO I całą resztę tego typu krzeseł. Są specjalnie skrojone i dostosowane do krztału krzesł. Są szyte na wymiar dostosowane do rozmiaru krzesła ISO.
Kontakt Jesteśmy do twojej dyspozycji :


507 042 014     86 216 91 46     

biuro@pokrowiec.com                        studio.firan@gmail.com 

Pokrowiec.com   Sikorskiego 120  18-400 Łomża
Copyright 2021   STUDIO FIRAN LU-AN  Kopiowanie bez pisemnej zgody zabronione

Tło Pary Tło Pary
Pokrowce tlo