POKROWIEC NA STOLIK Cateringowy Okrągły

Są to Pokrowce naciągane na stolik cateringowy. Dostępne w 3 Rozmiarach od fi 60 do Fi 80. Pokrowce są zakładane na nogi uszyte na rozmiar stołu. Najczęściej wykorzystuje się je na różnych imprezach. Tworzą idealne uzupełnienie do pokrowców na krzesła FLEX. Dostępne w kilku kolorach.

Na pokrowcach możemy też wykonać nadruk i spersonalizować je pod twoje potrzeby. Tkanina użyta w pokrowcach jest identyczna, jak tkanina na pokrowce na krzesła. Bardzo łatwo jest założyć je na Stół  . Inną wielką zaletą jest BRAK PRASOWANIA.   Tkanina absolutnie odporna na zagniecenia . Wyjmujesz pokrowiec z opakowania zbiorczego i zakładasz. Cena pokrowca zależy od rozmiarów stołu . Podajemy ją indywidualnie ! . 


POKROWIEC NA STÓŁ – Naciągany prostokątny

Pokrowce na stoły kanciaste i prostokątne . Naciągane na blat i zakładane na nogi uszyte na rozmiar stołu . Jest to najczęściej stosowane rozwiązanie na stołach okrągłych w rozmiarze fi 180.

Idealne do cateringu, szybkie i wygodne w użyciu. Wyjmujesz z opakowania i naciągasz na stół.

Tak jak w pokrowcach na stoliki dużą zaletą jest BRAK PRASOWANIA.   Tkanina absolutnie odporna na zagniecenia . Wyjmujesz pokrowiec z opakowania zbiorczego i zakładasz. Cena pokrowca zależy od rozmiarów stołu . Podajemy ją indywidualnie .