HITY Cenowe MAJA

obrus plamoodporny mpo butelkowa zieleń 26-04-2024-3
jasnoszary obrus bawełniany 250g
Czarny obrus plamoodporny mpo

obrus plamoodporny w kolorze ecry mpo
białe bawełniane obrusy okrągłe

Uszyjmy elastyczny pokrowiec na stół cateringowy i koktajlowy

W naszej ofercie znajdziecie też elastyczne pokrowce na stoły. Ten rodzaj elastyczny pokrowców często też zwany jest obrusem elastycznym. Szyjemy pokrowce na stoły cateringowe i koktajlowe, o różnych rozmiarach. Znajdziecie pokrowce na stoliki cateringowe o różnych wielkościach, a także kanciaste pokrowce na stoły. Szyjemy też pokrowce na stoły o szerokości nawet do fi 180.

Nasze elastyczne pokrowce na stoły są dopełnieniem całej dekoracji sali bankietowej. Ten rodzaj pokrowców na stół spotkacie też na przeróżnych konferencjach, targach i imprezach masowych. Jak to elastyczne pokrowce, dopasują się do kształtów stołu, okalając jego boki i blat. Dokładamy wszelkich starań, aby pokrowce były dopasowane do waszych stołów. Przygotujemy wszytko na dokładne rozstawy nóg i blatów. Zobaczcie jakie warianty wam proponujemy.

Do szycia naszych pokrowców używamy tych samych tkanin, z których robimy też elastyczne pokrowce na krzesła. Dzianiny zachowują się identycznie, a same elastyczne pokrowce są odporne na zagniecenia. Pokrowiec wyjmujecie z opakowania przed Bankietem, potem odkładacie na kilka dni i możecie użyć go ponownie. Dzianina jest niezwykle odporna na uszkodzenia, skaleczenia. Nie puszcza oczek, jak w rajstopach, co zwiększa żywotność pokrowców.

Dodatkowym wariantem, jaki dla was mamy to możliwość znakowania. Do zamówionych pokrowców wykonamy nadruk dowolnego projektu. Wszystko ustalimy indywidualnie.

Pokrowce na stoły
Shopping Cart
Scroll to Top