Pokrowce na krzesła

Pokrowce szyte na krzesła bankietowe w typowe w gastronomii

Są to pokrowce, które przygotowaliśmy na krzesła bardzo często spotykane w Gastronomii, hotelach, eventach firmowych, restauracjach i weselach. Każdy model dostosujemy do kształtu krzesła bankietowego. Nasze modele pokrowców różnią się falbanami, kokardami. Pamiętajcie, uszyjemy je na wasze krzesła.


Pokrowce na krzesła kanciaste szyte na wymiar

Przygotujemy też pokrowce na Krzesła kanciaste, które często spotykamy w waszych lokalach. Maja one zazwyczaj kanciaste oparcia i nieregularne kształty. Dla nas to nie jest problem, każdy model uszyjemy pod twoje potrzeby.


Pokrowce na krzesła ISO

Krzesła ISO są bardzo nietypowe, przez co przygotowaliśmy pokrowce specjalnie skrojone i dostosowane do ich kształtu. Oczywiście szyjemy je na wymiar krzesła ISO.

Krzesło ISO jest niestandardowym krzesłem. Bardzo często spotykanym w Gastronomii i na różnych Eventach. Jest niewysokie i bardzo szerokie. Do tego mocno pozaokrąglane. Dlatego też ma stworzoną oddzielną grupę pokrowców


Pokrowce na krzesła Wenus

Pokrowce w tej grupie są zaprojektowanie i skrojone na krzesła WENUS, Tulipan, Tiziano I tego typu ramy.

Są to bardzo specyficzne krzesła, które mają zaokrąglone siedzenie i niezwykle niestandardowe oparcie. Do tego rozmiary krzesła są mniejsze niż standardowych krzeseł.

Jest to uniwersalna rama, często spotykana Oto oddzielna grupa pokrowców na tego typu krzesła


Akcesoria dla zwierząt Bieżniki Serwety Dekoracja na krzesła Dekoracja stołu Dla Reklamy i Drukarni Dodatki Krawieckie Elastyczne Pokrowce na krzesła Falbany do stołów Fartuchy kuchenne kitle Fartuchy Medyczne – Kombinezony Kokardy do pokrowców Koszulki t-shirty reklamowe Obrusy Kanciaste Obrusy okrągłe Odzież ochronna Poduszki Pokrowce na krzesła Pokrowiec na stół Serwety bankietowe gastronomiczne Szarpaki dla psa Tkaniny dekoracyjne Tkaniny Obrusowe Tkaniny z Metra Wyprzedaż Zapaski Barmańskie znakowanie nadruk