Szyjemy Pokrowce na krzesła dla restauracji

szycjemy pokrowce na krzesła

Szyjemy pokrowce na krzesła dla restauracji, sal bankietowych, sal weselnych, hoteli. Przygotujemy pokrowce na krzesła na wiele modeli krzeseł, dopasujemy pokrowce do kształtów i rozmiarów. W naszej ofercie znajdziecie pokrowce na krzesła typowe spotykane na bankietach, pokrowce na krzesła kanciaste i Mamy bardzo bogate doświadczenie w szyciu pokrowców na krzesła, a do tego spotkaliśmy się z wieloma krzesłami, na które przygotowaliśmy pokrowiec szyty na miarę.

Wiele modeli krzeseł, jakimi dysponujecie, pozwoliło nam wypracować różnie rozwiązania i rozmiary pokrowców. Spotkaliśmy się z krzesłami typowo bankietowymi o różnych kształtach oparcia, a także przeróżnych rozmiarach samego krzesła, a także z typowymi krzesłami drewnianymi i metalowymi, które wykorzystujecie w waszych lokalach bankietowych. Krzesła kanciaste miały przeróżne kształty i odchylenia oparcia, jednak i to nie był dla nas problem. Poradziliśmy sobie z tym wyzwaniem.

Krzesła drewniane Kanciaste i Zaokrąglone

Często też podczas bankietów wykorzystujecie krzesła iso, które są bardzo nietypowe kształtem. Samo krzesło iso jest typowym krzesłem biznesowym, wykorzystywanym na przeróżnych prezentacjach. Jego kształty są bardzo pozaokrąglane siedzenie, jak i oparcie są owalne, a jego nogi wychodzą poza ramę siedziska. Jest krzesłem niezwykle wygodnym i na te właśnie krzesło też mamy pokrowce.

Spotykamy też krzesła typowo kuchenne, które wykorzystujecie podczas bankietów. Krzesła WENUS, Tulipan, Tiziano to bardzo nietypowe modele. Charakteryzują się okrągłym siedziskiem i oparciem, a także są mniejsze od krzeseł bankietowych i konferencyjnych. Zobaczcie nasze propozycje pokrowców na te modele krzeseł.

Szyjemy elastyczne pokrowce na krzesła

Bardzo popularnym rozwiązaniem dekoracyjnym podczas bankietów stały się elastyczne pokrowce na krzesła. Szyjemy też elastyczne pokrowce na krzesła, o naszej roboczej nazwie „FLEX”, które są bardzo wygodnym rozwiązaniem. Dzięki swoim właściwościom plastycznym, rozciąganiu w każdą ze stron, pozwolą wam idealnie dopasować się do krzeseł, a dodatkowo będą też elastycznie pracować na szwach, podczas biesiady. Najważniejsza cecha, którą docenicie, to brak prasowania. Tak te pokrowce nie wymagają prasowania, po prostu wyjmujecie je z opakowania i zaciągacie na krzesła. Nawet po praniu nie będziecie prasować elastycznych pokrowców.

Przygotowaliśmy też kilka modeli pokrowców elastycznych. Krzesła są tak różne, iż wymagało to przygotowania kilku modeli pokrowców elastycznych. W naszej ofercie najdziecie

Szyjemy pokrowce elastyczne

Nasze pokrowce na krzesła szyjemy z wyselekcjonowanych tkanin, które znajdziecie w naszej ofercie. Do wyboru macie wiele wariantów kolorystycznych i tkaninowych. Zobaczcie więc, co możemy wam zaproponować, jakie szyte pokrowce będą odpowiednie na wasze krzesła, czy może elastyczne pokrowce będą idealnym rozwiązaniem i spełnią Wasze oczekiwania.

Jeśli macie jakieś pytania zapraszamy do kontaktu, wyceny indywidualnej.


Shopping Cart
Scroll to Top