Obrusy Plamoodporne

Szyjemy Obrusy Kanciaste i Okrągłe.

Specjalizujemy się w szyciu obrusów dla Gastronomii. W związku z tym przygotujemy obrusy zarówno okrągłe jak i kanciaste. Każdy z obrusów przygotujemy na rozmiar klienta. Wszytko ustalimy indywidualnie, co pozwala na dostosowanie obrusów do twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz obrus w nietypowym rozmiarze, jest zadanie dla nas. Nie są nam straszne długie obrusy plamoodporne jak i okrągłe.

W ofercie powiadamy też różne rodzaje tkaniny plamoodpornych, z których przygotujemy obrusy uszyte na rozmiar nawet do FI 320.

Okrągłe Obrusy są obecnie bardzo popularne. Nasze dostosujemy do twojego rozmiar, a twoje stoły będą się wspaniale prezentować.

Mamy w ofercie kilka tkanin typowo obrusowych, dzięki czemu zaproponujemy kilku wariantów cenowych, kolorystycznych i gramatur tkanin. Poproś o wycenę indywidualną.

Tak dobraliśmy Tkaniny aby różniły się między sobą, nie tylko fakturą, ale i grubością i wytrzymałością.

Przy doborze tkaniny zawsze zwracamy uwagę na ich powtarzalność i trwałość. Nie wyobrażamy sobie aby A to zwiększa wytrzymałość i efektywność pracy z nasz

obrusy

W naszej ofercie posiadamy kilka tkanin obrusowych, z których przygotujemy obrus plamoodporny, dzięki któremu będziesz mógł zapewnić maksymalny komfort pracy i efektywności. Przedstawiamy też film jak na tkaninie zachowuje się płyn. Oceńcie sami czy takie rozwiązanie będzie wygodne.

Obrusy kanciaste wykończenie


Obrusy kanciaste wykończymy metodą tradycyjną, na zakład lub Gastro Plisę. Dzięki temu są eleganckie i znakomicie się prezentują.

Wykończenie na 1 cm zakład

obrus-brzegi
Obrus 1 cm zakład

wykonczenieobrus-1cm
Obrus 1 cm zakład

Plisa GASTRO

wykonczenie obrus 4cm
Obrus wykończenie 4 cm plisa
obrus_listwa4
Obrus wykończenie 4 cm plisa

Tkanina POLIESTER 100% – 200 g/m², matowa, gładka, bez wzorów. Można prać w zwykłej pralce lub pralni chemicznej. Tkanina polskiej produkcji, dzięki czemu jest dostępna w ciągłej sprzedaży i nie musisz się obawiać że w przyszłości będzie trzeba zmieniać całą kolekcję.

Najczęściej używane kolory :


Oto kilka podstawowych rozmiarów obrusów plamoodpornych


Okrągłe obrusy obszywamy lamówką

Obrusy okrągłe obszywamy w kolorze tkaniny obrusowej. Dlatego też wykończenie lamówką pozwala na zachowanie wymaganej szerokości i nie pogrubia samego kantu obrusa. Pozwala to na jego dwustronne wykorzystanie

wykonczenie-lamowka

Oto kilka obrusów okrągłych z naszej oferty