Obrusy plamoodporne

obrusy plamoodporne okrągłe i prostokątne

Szyjemy obrusy plamoodporne okrągłe i kanciaste pod wymiar dla restauracji i domów weselnych.

Nasze obrusy szyjemy wyłącznie z wysokogatunkowych tkanin plamoodpornych, łączących funkcjonalności, elegancję i wytrzymałość. Nasze obrusy pracują w restauracjach, domach weselnych, hotelach przez długie lata. Przygotujemy dla Was kilka modeli.

Baczną uwagę zwracamy na potrzeby klientów i sprostamy najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów. Jakość wybranych tkanin i wysoka kultura szycia obrusów plamoodpornych pozwala nam zapewnić produkty najwyższej jakości. Baczną uwagę zwracamy na trwałość obrusów, abyście mogli cieszyć się długim okresem użytkowania.

Nasi klienci cenią sobie powtarzalność tkanin plamoodpornych, dzięki temu nie ma problemów z domówieniem.

Możliwość przygotowania obrusów gastronomicznych w nietypowym rozmiarze pozwala na zapewnienie wam kompleksowego rozwiązania na stoły weselne.

Zobaczcie nasze propozycje. W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu i omówienia ustaleń.

obrus plamoodporny na wymiar
Obrus plamoodporny na wymiar

Podzieliliśmy obrusy na 2 kategorie, Okrągłe i Kanciaste. W każdej z kategorii dostępne są różne tkaniny przeznaczone na obrusy. Zachęcamy do zapoznania się z różnicami, a w razie potrzeby do kontaktu i wyceny indywidualnej.

obrusy plamoodporne

Obrusy Bawełniane z tkaniny Elanobawełniana 250G/m²

Tkanina plamoodporna MPO

Akcesoria dla zwierząt Bieżniki Serwety Dekoracja na krzesła Dekoracja stołu Dla Reklamy i Drukarni Dodatki Krawieckie Elastyczne Pokrowce na krzesła Falbany do stołów Fartuchy kuchenne kitle Fartuchy Medyczne – Kombinezony Kokardy do pokrowców Koszulki t-shirty reklamowe Obrusy Kanciaste Obrusy okrągłe Odzież ochronna Poduszki Pokrowce na krzesła Pokrowiec na stół Serwety bankietowe gastronomiczne Szarpaki dla psa Tkaniny dekoracyjne Tkaniny Obrusowe Tkaniny z Metra Wyprzedaż Zapaski Barmańskie znakowanie nadruk