Szyjemy obrusy plamoodporne bankietowe dla restauracji, hoteli i sali weselnej, na przyjęcia bankietowe. Podczas bankietów bardzo ważna jest wytrzymałość użytej bielizny stołowej, jej wysoka jakość wykonania. Dlatego też przygotowując dla Was ofertę obrusów, skupiliśmy się na jakości i odpowiednim wykonaniu. Dzięki czemu możecie długo pracować na naszej bieliźnie stołowej.

Szyjąc obrusy plamoodporne bankietowe, zwracamy bardzo dużą uwagę jakość i wytrzymałość tkanin, aby nasze obrusy wytrzymały intensywną eksploatację. Częste pranie i prasowanie są nieodzownym elementem podczas organizacji bankietów. Znajdziecie, u nas, wiele tkanin, o różnych właściwościach, grubościach i strukturze.

Przez wiele lat pracy z obrusami zauważamy, iż nie ma jednego uniwersalnego rozmiaru obrusa plamoodpornego dla restauracji. Rozmiar obrusów zależy od rozmiarów stołów, jakimi dysponujecie, od ustawienia stołów, podczas bankietu.

Szyjemy bankietowe obrusy plamoodporne okrągłe i kanciaste pod wymiar

Tak. Przygotujemy o obrusy plamoodporne na wymiar. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Tam znajdziecie mnogą ofertę obrusów plamoodpornych, dostępnych w wielu rozmiarach.

obrusy plamoodporne okrągłe i prostokątne
obrusy plamoodporne

Tkanina plamoodporna MPO

Shopping Cart
Scroll to Top