Elastyczne koszulki reklamowe na oparcia

koszulki pokrowce na oparcia
Stop Nie siadamy

Elastyczne Koszulki Pokrowce na oparcia krzesła i fotela. Są ciekawym rozwiązaniem dla agencji reklamowych i marketingowych. To idealny sposób, aby szybko, łatwo i niedrogo spersonalizować miejsca dla gości, a także zwiększyć powierzchnię reklamową.

Jest to też dodatkowa forma do sprzedaży powierzchni reklamowych dla restauracji, galerii handlowych, sal kinowych. Ogólnie wszędzie tam, gdzie można założyć koszulki.

Koszulki dopasowują się do kształtów oparcia, dzięki czemu są uniwersalne i możecie je zastosować na różnych krzesłach i fotelach. Możecie je stosować stadionach, imprezach masowych, konferencjach, galach sportowych i wielu innych.

Dzięki zastosowanej dzianinie nie zsuwają się i są stabilnie przyległe do oparcia. Możemy też dla Was przygotować na nich nadruk. Kupicie już gotową koszulkę z wykonanym nadrukiem.

Wykonane z tkaniny, która się nie gniecie, nie trzeba ich prasować przed następnym użyciem.

Sprawdzają się na eventach, bramkach wejściowych, salach kinowych, imprezach sponsorskich, galach sportów itd. Ogólnie wszędzie tam, gdzie naciągniesz.

Możesz też zakupić same koszulki i znakowanie wykonać we własnym zakresie. Mamy też możliwość wszycia twoich metek do koszulki

Shopping Cart
Scroll to Top