biały obrus plamoodporny bankietowy mpo

Zapisz się do newslettera

Zapaski Barmańskie

Products

Zapaski barmańskie kelnerskie

Zapaski barmańskie 45cm wysokość

W naszym sklepie pokrowiec.com kupisz profesjonalne zapaski kelnerskie barmańskie . Ubrania, które z łatwością sprawdzą się hali sprzedażowej, podczas wydawania i przyjmowania zamówień.

Pamiętaj, iż zapaska kelnerska, nie dość, że zabezpiecza twojego pracownika przed zabrudzeniem, to też chroni jego ciało i nie krępuje ruchów, podczas pracy.

Mamy zapaski barmańskie z tkanin bawełnianych w różnych wielkościach i rozmiarach. Na zapaski wybieramy tkaniny, które, nie kurczą się w praniu, a zabrudzenia i plamy bardzo łatwo się spierają. Bogata kolorystyka i spory wybór tkanin i możliwość personalizacji nadruku, haftu na zapaskach, spowodują, iż znajdziecie coś dla siebie.

Zapaski damskie, męskie, po prostu dla każdego. Jeśli chodzi o zastosowanie naszych zapasek to, wykorzystacie je na kuchni podczas gotowania, w cukierni, piekarni i podczas składania zamówień. Są one przeznaczone dla cukiernika, masarza i piekarza, kucharza i kelnera. Wszędzie tam, gdzie będziecie potrzebować wysokiej ochrony, zachowując pełną estetykę i komfort pracy.

Wybierz nasze zapaski, wykonaj na nich nadruk lub haft i ciesz się długą wytrzymałością odzieży.

Shopping Cart
Scroll to Top