HITY Cenowe MAJA

obrus plamoodporny mpo butelkowa zieleń 26-04-2024-3
jasnoszary obrus bawełniany 250g
Czarny obrus plamoodporny mpo

obrus plamoodporny w kolorze ecry mpo
białe bawełniane obrusy okrągłe

Fartuchy Medyczne - Kombinezony

Products

Fartuchy fizelinowe jednorazowe

Fartuchy fizelinowe jednorazowe jako odzież ochronna znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Nasze fartuchy jednorazowe idealnie chronią przed zachlapaniem, przez co zwiększają higienę i estetykę pracy. Te dostępne w naszej ofercie mają różne właściwości, lecz przede wszystkim ich podstawową funkcją jest ochrona pracownika przed płynami podczas pracy.

Fartuchy  jednorazowe flizelinowe

Korzystanie z medycznych fartuchów fizelinowych jednorazowych jest popularną i zapewniającą bezpieczeństwo praktyką. Fartuchy flizelinowe oferowane w naszym sklepie pokrowiec.com ,szyjemy przy zachowaniu wysokich standardów, co gwarantuje wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo potrzebne przy wykonywaniu zabiegów medycznych

Fartuch

  • fartuch weterynaryjny
  • fartuch stomatologiczny
  • fartuch apteczny jednorazowy
  • fartuch szpitalny

fartuchy medyczne

Wiemy jak ważne jest zabezpieczenie własnego zdrowia i bezpieczeństwa swoich bliskich. W związku z tym wprowadziliśmy do naszej oferty akcesoria medyczne i ochronne , dzięki którym zapewnisz barierę ochronną przed niepożądanymi zarazkami. Dzięki nim zmaksymalizowaliśmy efektywność i wytrzymałości naszych produktów.

Kombinezony jednorazowe fizelinowe ochronne

Nasze kombinezony i fartuchy, są z powodzeniem, używane w innych branżach, wszędzie tam, gdzie trzeba zabezpieczyć ubrania i siebie.

Shopping Cart
Scroll to Top