Fartuchy kuchenne kelnerskie

Fartuchy kuchenne kelnerskie gastronomiczne

W naszym sklepie pokrowiec.com kupisz profesjonalne Fartuchy kuchenne kucharskie. Ubrania, które z łatwością sprawdzą się na kuchni, hali sprzedażowej, podczas wydawki i ciężkich prac porządkowych.

Fartuchy gastronomiczne to ochrona

Pamiętaj, iż fartuch kuchenny to obowiązkowa ochrona podczas pracy. Nie dość, że zabezpiecza twojego pracownika przed zabrudzeniem, to też chroni jego ciało i nie krępuje ruchów, podczas pracy.

Fartuchy i fartuszki gastronomiczne wizytówką restauracji Mamy fartuchy damskie i męskie kucharskie, z tkanin bawełnianych w różnych wielkościach i rozmiarach. Bogata kolorystyka i spory wybór tkanin, personalizacja nadruku i haftu na fartuchach. Na fartuchy kuchenne wybieramy takie tkaniny, które, nie kurczą się w praniu, a zabrudzenia i plamy bardzo łatwo się spierają.

Fartuchy kuchenne damskie i męskie dla każdego. Jeśli chodzi o zastosowanie naszych fartuchów gastronomicznych, skupiliśmy się na fartuchach, które wykorzystacie na kuchni podczas gotowania, cukierni oraz piekarni. Fartuszki są przeznaczone dla cukiernika, masarza i piekarza, kucharza i kelnera. Wszędzie tam, gdzie będziecie potrzebować wysokiej ochrony, zachowując pełną estetykę i komfort pracy.

Wybierz nasze fartuchy

fartuchy bawełniane dla gastronomii

Fartuszki Kuchenne dla obsługi

Fartuchy kuchenne gastronomiczne są wizytówką lokalu i personelu i zarazem, jest to jeden z obowiązkowych elementów odzieży. Załoga powinna często zmieniać fartuch, a sam fartuch musi być odporny na częste pranie i suszenie.

Shopping Cart
Scroll to Top