HITY Cenowe MAJA

obrus plamoodporny mpo butelkowa zieleń 26-04-2024-3
jasnoszary obrus bawełniany 250g
Czarny obrus plamoodporny mpo

obrus plamoodporny w kolorze ecry mpo
białe bawełniane obrusy okrągłe

Fartuchy kuchenne kelnerskie

Products

Fartuchy kuchenne kelnerskie gastronomiczne

W naszym sklepie pokrowiec.com kupisz profesjonalne Fartuchy kuchenne kucharskie. Ubrania, które z łatwością sprawdzą się na kuchni, hali sprzedażowej, podczas wydawki i ciężkich prac porządkowych.

szyjemy fartuchy

Fartuchy gastronomiczne to ochrona

Pamiętaj, iż fartuch kuchenny to obowiązkowa ochrona podczas pracy. Nie dość, że zabezpiecza twojego pracownika przed zabrudzeniem, to też chroni jego ciało i nie krępuje ruchów, podczas pracy.

Fartuchy i fartuszki gastronomiczne wizytówką restauracji

Mamy fartuchy damskie i męskie kucharskie, z tkanin bawełnianych w różnych wielkościach i rozmiarach. Bogata kolorystyka i spory wybór tkanin, personalizacja nadruku i haftu na fartuchach. Na fartuchy kuchenne wybieramy takie tkaniny, które, nie kurczą się w praniu, a zabrudzenia i plamy bardzo łatwo się spierają.

Fartuchy kuchenne damskie i męskie dla każdego. Jeśli chodzi o zastosowanie naszych fartuchów gastronomicznych, skupiliśmy się na fartuchach, które wykorzystacie na kuchni podczas gotowania, cukierni oraz piekarni. Fartuszki są przeznaczone dla cukiernika, masarza i piekarza, kucharza i kelnera. Wszędzie tam, gdzie będziecie potrzebować wysokiej ochrony, zachowując pełną estetykę i komfort pracy.

Fartuch kelnerski z logo

Zakupisz u Nas fartuchy z twoim logo. Przygotuj materiały do drukowania lub haftowania, a my przeniesiemy je na twoje fartuchy.

Fartuszki Kuchenne dla obsługi

Fartuchy kuchenne gastronomiczne są wizytówką lokalu i personelu i zarazem, jest to jeden z obowiązkowych elementów odzieży. Załoga powinna często zmieniać fartuch, a sam fartuch musi być odporny na częste pranie i suszenie.

Shopping Cart
Scroll to Top