HITY Cenowe MAJA

obrus plamoodporny mpo butelkowa zieleń 26-04-2024-3
jasnoszary obrus bawełniany 250g
Czarny obrus plamoodporny mpo

obrus plamoodporny w kolorze ecry mpo
białe bawełniane obrusy okrągłe

Pokrowiec na stół

Categories

Products

Elastyczne pokrowce na stoły

W naszej ofercie znajdziecie elastyczne pokrowce na stoły, które bardzo często są nazywane obrusami elastycznymi na stoły.pokrowce na stoły koktajlowe i kateringowe

Obrusy elastyczne wykorzystywane są przez firmy cateringowe, sale bankietowe i dekoracyjne, do organizacji różnego rodzaju eventów branżowych, przyjęć i bankietów, a także podczas przeróżnych prezentacji produktów i targów.

Jest to bardzo szybka, a zarazem wygodna dekoracja stołów bankietowych i cateringowych. Łatwość ubrania stołu, bez potrzeby prasowania zapewnia wielką mobilność i wygodę w użytkowaniu.

Przygotowaliśmy pokrowce na stoły w popularnych rozmiarach, ale możemy też przygotować elastyczny pokrowiec na stół w dowolnym rozmiarze.

W naszej ofercie znajdziecie pokrowce na stoły kanciaste, prostokątne i okrągłe o różnych wielkościach.

Do szycia pokrowców na stoły cateringowe, używamy bardzo przyjemnej dzianiny, którą też wykorzystujemy do szycia pokrowców na krzesła i innych dekoracji bankietowych. Dzianina jest niezwykle odporna na zagniecenia i uciąga się też w każdą stronę, co zapewnia zwiększoną wytrzymałość pokrowców i dokładnie naciągnie się na stolik, a dzięki zastosowanym kieszeniom na nogi idealne zaciągnie na nogi stołu.

Na pokrowcach możemy też wykonać twój nadruk reklamowy. Ta opcja jest dostępna w indywidualnej wycenie

Pamiętaj, wszystko przygotujemy indywidualnie według twoich potrzeb.

Zachęcamy też do Wyceny indywidualnej

Elastyczne pokrowce na stoły

sprzedajemy wyposażenie sali bankietowej, elastyczny pokrowiec na stół bankietowy, pokrowce na stoły, pokrowiec na stolik koktajlowy, elastyczny pokrowiec na stolik, elastyczny pokrowiec, tekstylia hotelowe, tekstylia restauracyjne, wyposażenie dla restauracji, wyposażenie hoteli, wyposażenie gastronomii, pokrowiec na stół z logo

Shopping Cart
Scroll to Top