Serwetki na stół

Products

Serwetki na stół

Przedstawimy wyjątkowe serwetki na stół bankietowy i gościnny. Nasze serwety są wielorazowe i idealne do częstego prania. Doskonale sprawdzają się podczas bankietów, imprez firmowych, biesiad domowych i wszędzie tam, gdzie wskazana jest wysoka jakość i wytrzymałość.

Każda restauracja, podnosząc swoje standardy, stosuje profesjonalną bieliznę stołową wysokiej jakości obrusy i serwety. W przypadku bielizny stołowej jakość materiałów ma ogromne znaczenie.

Dlaczego warto wybrać serwetki bawełniane

Używanie serwetek tkaninowych znacząco podnosi standard lokalu. Bardzo często odchodzi się od papierowych serwetek bankietowych na rzecz serwetek bankietowych z wysokiej jakości tkanin, bo te są znacznie bardziej wytrzymałe, a zarazem wygodniejsze dla gości. Serwetka bawełniana jest gruba i bardzo chłonna, a także wielorazowa. Taka inwestycja jest na pewien okres czasu.

Haftowanie na serwetkach

Często spotykaliśmy się z potrzebą wyhaftowania, bądź oznaczenia serwetek  logiem, aby można było je łatwo identyfikować, po praniu. Jest to też dodatkowy gadżet reklamowy, który utrwali wizerunek waszej firmy.

Serwetki bawełniane na stoły bankietowe robią wrażenie

Gdy wybierzesz odpowiednie serwetki na stół, osiągniesz wyjątkowy efekt dekoracji, a także zapewnisz wysoki standard obsługi twoich gości.

Serwety bankietowe są niezbędne na stołach. To właśnie po serwetę twoi goście sięgają jako pierwszą. To właśnie serweta bankietowa zapewnia gościom komfort biesiadowania. Bankietówki służą do przeróżnych celów, od wycierania twarzy, po dłonie, co zdarzało się ostatnio nawet obuwie. A czasem przydają się do wytarcia rozlanego płynu.

Bogata kolorystyka sprawia, iż każdy znajdzie coś dla siebie.  Zachęcamy do kontaktu i indywidualnej wyceny

Jako producent możemy dowolnie zmieniać nasze projekty, w zależności od twoich potrzeb.

A jeszcze jedno, na serwetkach możemy wykonać znakowanie. Najczęściej serwetki są haftowane. Powód, są często prane i nadruk nie zniesie częstego prania i ewentualnego gotowania. Haft wytrzymuje znacznie więcej.

Serwetki bankietowe gastronomiczne

serwetki na stół

Shopping Cart
Scroll to Top