HITY Cenowe MAJA

obrus plamoodporny mpo butelkowa zieleń 26-04-2024-3
jasnoszary obrus bawełniany 250g
Czarny obrus plamoodporny mpo

obrus plamoodporny w kolorze ecry mpo
białe bawełniane obrusy okrągłe

Serwetki bankietowe na stół

Products

Serwetki bankietowe na stół

Sprzedajemy serwetki bankietowe bankietówki. Produkujemy wyjątkowe serwetki na stół bankietowy. Gdy wybierzesz odpowiednie serwetki na stół, osiągniesz wyjątkowy efekt dekoracji, a także zapewnisz wysoki standard obsługi twoich gości.

bawełniane serwetki bankietowe w kolorach

Serwety bankietowe są niezbędne na stołach. To właśnie po serwetę twoi goście sięgają jako pierwszą. To właśnie serweta bankietowa zapewnia gościom komfort biesiadowania.

białe serwetki bankietowe

W naszej ofercie znajdziesz wiele kolorów i rozmiarów serwet bankietowych, przeróżne propozycje cenowe.

Szyjemy serwetki bankietowe, które są bardzo wytrzymałe i idealne do częstego prania. Są wielorazowe i doskonale sprawdzają się podczas bankietów, imprez firmowych, biesiad domowych i wszędzie tam, gdzie wskazana jest wysoka jakość i wytrzymałość.

Każda restauracja, podnosząc swoje standardy, stosuje profesjonalną bieliznę stołową wysokiej jakości obrusy i serwety. W przypadku bielizny stołowej jakość materiałów ma ogromne znaczenie.

Dlaczego warto wybrać serwetki bawełniane

Używanie serwetek tkaninowych znacząco podnosi standard lokalu. Bardzo często odchodzi się od papierowych serwetek bankietowych na rzecz serwetek bankietowych z wysokiej jakości tkanin, bo te są znacznie bardziej wytrzymałe, a zarazem wygodniejsze dla gości. Serwetka bawełniana jest gruba i bardzo chłonna, a także wielorazowa. Taka inwestycja jest na pewien okres czasu.

Haftowanie na serwetkach

Często spotykaliśmy się z potrzebą wyhaftowania, bądź oznaczenia serwetek  logiem, aby można było je łatwo identyfikować, po praniu. Jest to też dodatkowy gadżet reklamowy, który utrwali wizerunek waszej firmy.

Serwetki bawełniane na stoły bankietowe robią wrażenie

Bankietówki służą do przeróżnych celów, od wycierania twarzy, po dłonie, co zdarzało się ostatnio nawet obuwie. A czasem przydają się do wytarcia rozlanego płynu.

Jako producent możemy dowolnie zmieniać nasze projekty, w zależności od twoich potrzeb.

Serwetki bankietowe gastronomiczne

serwetki bankietowe bawełniane

Sprzedajemy serwetki, szyjemy serwetki, bawełniane serwetki, serwetka, serwetki, serwety bankietowe, bielizna stołowa, serwetki bawełniane, 30×30, 40×40, 45×45,50×50, serwety gastronomiczne, bankietówki, bankietówka, galanteria stołowa

Shopping Cart
Scroll to Top