HITY Cenowe MAJA

obrus plamoodporny mpo butelkowa zieleń 26-04-2024-3
jasnoszary obrus bawełniany 250g
Czarny obrus plamoodporny mpo

obrus plamoodporny w kolorze ecry mpo
białe bawełniane obrusy okrągłe

pokrowce stoliki koktajlowe

Products

Pokrowce na stoliki koktajlowe kolorowe

Elastyczne pokrowce na stoliki koktajlowe

Pokrowce na stoliki to idealne rozwiązanie dla firm cateringowych i sal bankietowych.  Pokrowce bardzo łatwo założycie na stoliki, nie tracąc czasu przejdziecie do innych dekoracji.

Dla kogo są pokrowce

Elastyczne pokrowce na stoliki wykorzystywane są przez firmy cateringowe, sale bankietowe i dekoracyjne, do organizacji różnego rodzaju eventów branżowych, przyjęć i bankietów, a także podczas przeróżnych prezentacji produktów i targów.

Szybka dekoracja stolików koktajlowych

Pokrowce pozwalają na bardzo szybkie ubranie stolików. Naciągacie je na stolik, a dodatkowo nie będziecie musieli prasować pokrowców. Wyjmujecie pokrowiec z opakowania, naciągacie na stół i gotowe.

Rozmiary pokrowców na stoliki koktajlowe

Najczęściej spotykane rozmiary to fi80 i fi60, z rozkładanymi nogami.

Jaka dzianina na elastyczne pokrowce na stoły

Do szycia pokrowców na stoły cateringowe, używamy bardzo przyjemnej dzianiny, którą też wykorzystujemy do szycia pokrowców na krzesła i innych dekoracji bankietowych. Dzianina jest niezwykle odporna na zagniecenia i uciąga się też w każdą stronę, co zapewnia zwiększoną wytrzymałość pokrowców i dokładnie naciągnie się na stolik, a dzięki zastosowanym kieszeniom na nogi idealne zaciągnie na nogi stołu.

Firmowy nadruk na elastycznych pokrowcach na stoliki

Z łatwością można wykonać znakowanie pokrowców. Możecie zastosować kilka popularnych metod znakowania, od Sublimacji po DTF.

Pamiętaj, wszystko przygotujemy indywidualnie według twoich potrzeb.

Zachęcamy też do Wyceny indywidualnej

Shopping Cart
Scroll to Top