HITY Cenowe MAJA

obrus plamoodporny mpo butelkowa zieleń 26-04-2024-3
jasnoszary obrus bawełniany 250g
Czarny obrus plamoodporny mpo

obrus plamoodporny w kolorze ecry mpo
białe bawełniane obrusy okrągłe

Pokrowiec na stół

Categories

Products

Elastyczne pokrowce na stoły

W naszej ofercie znajdziecie elastyczne pokrowce na stoły, które bardzo często są nazywane obrusami elastycznymi na stoły.

elastyczne pokrowce na stoły

Czym są pokrowce elastyczne na stoły

Obrusy elastyczne to bardzo popularna i wygodna dekoracja, a sam pokrowiec dopasowuje się do kształtu stołu. Pokrowce na stoły są często wykorzystywane są przez agencje reklamowe, firmy cateringowe, sale bankietowe i dekoracyjne, do organizacji różnego rodzaju eventów branżowych, przyjęć i bankietów, a także podczas przeróżnych prezentacji produktów i targów.

Wygoda w użytkowaniu pokrowców na stoły

Jest to bardzo szybka, a zarazem wygodna dekoracja stołów bankietowych i cateringowych. Łatwość naciągnięcia, dzięki wykorzystaniu dzianiny elastycznej, bez potrzeby prasowania pokrowca, zapewnia wielką mobilność i wygodę nieocenioną wygodę.

Tkanina, którą wybieramy do uszycia naszych pokrowców elastycznych

Do szycia naszych pokrowców na stoły cateringowe, używamy bardzo przyjemnej dzianiny, którą też wykorzystujemy do szycia pokrowców na krzesła i innych dekoracji bankietowych.

Dzianina jest niezwykle odporna na zagniecenia i uciąga się też w każdą stronę, co zapewnia zwiększoną wytrzymałość pokrowców i dokładnie naciągnie się na stolik, a dzięki zastosowanym kieszeniom na nogi idealne zaciągnie na nogi stołu.

Przygotowaliśmy pokrowce na stoły w popularnych rozmiarach, ale możemy też przygotować elastyczny pokrowiec na stół w dowolnym rozmiarze.

Rozmiary pokrowców na stoły

Mimo iż pokrowce są elastyczne, to miejcie świadomość, że mają też swoje ograniczenia. W naszej ofercie znajdziecie pokrowce na stoły kanciaste, prostokątne i okrągłe o różnych wielkościach. Jeśli nie znajdziecie odpowiedniego modelu pokrowca na stół, napiszcie, przygotujemy wycenę

Przygotujemy pokrowce z twoim nadrukiem. Wykonamy też nadruk na naszych pokrowcach

Dla waszej wygody przygotowaliśmy też kompleksową usługę znakowania Wykonamy nadruk logo i innych elementów, według wspólnych ustaleń. Wystarczy przesłać do Nas pliki z projektem do druku i przygotujemy gotowe pokrowce z waszym nadrukiem wszystko. Na pokrowcach możemy też wykonać twój nadruk reklamowy.

 

Pamiętaj, wszystko przygotujemy indywidualnie według twoich potrzeb.

Zachęcamy też do Wyceny indywidualnej

sprzedajemy wyposażenie sali bankietowej, elastyczny pokrowiec na stół bankietowy, pokrowce na stoły, pokrowiec na stolik koktajlowy, elastyczny pokrowiec na stolik, elastyczny pokrowiec, tekstylia hotelowe, tekstylia restauracyjne, wyposażenie dla restauracji, wyposażenie hoteli, wyposażenie gastronomii, pokrowiec na stół z logo

Shopping Cart
Scroll to Top