Pokrowiec na stół

Products

Szyjemy Elastyczne pokrowce na stoły

W naszej ofercie znajdziecie elastyczne pokrowce na stoły, które bardzo często są nazywane obrusami elastycznymi na stoły.

Obrusy elastyczne wykorzystywane są przez firmy cateringowe, sale bankietowe i dekoracyjne, do organizacji różnego rodzaju eventów branżowych, przyjęć i bankietów, a także podczas przeróżnych prezentacji produktów i targów.

Jest to bardzo szybka, a zarazem wygodna dekoracja stołów bankietowych i cateringowych. Łatwość ubrania stołu, bez potrzeby prasowania zapewnia wielką mobilność i wygodę w użytkowaniu.

Przygotowaliśmy pokrowce na stoły w popularnych rozmiarach, ale możemy też przygotować elastyczny pokrowiec na stół w dowolnym rozmiarze.

W naszej ofercie znajdziecie pokrowce na stoły kanciaste, prostokątne i okrągłe o różnych wielkościach.

Do szycia pokrowców na stoły cateringowe, używamy bardzo przyjemnej dzianiny, którą też wykorzystujemy do szycia pokrowców na krzesła i innych dekoracji bankietowych. Dzianina jest niezwykle odporna na zagniecenia i uciąga się też w każdą stronę, co zapewnia zwiększoną wytrzymałość pokrowców i dokładnie naciągnie się na stolik, a dzięki zastosowanym kieszeniom na nogi idealne zaciągnie na nogi stołu.

Na pokrowcach możemy też wykonać twój nadruk reklamowy. Ta opcja jest dostępna w indywidualnej wycenie

Pamiętaj, wszystko przygotujemy indywidualnie według twoich potrzeb.

Zachęcamy też do Wyceny indywidualnej

Elastyczne pokrowce na stoły

Shopping Cart
Scroll to Top