Obrusy Kanciaste

Categories

Products

Szyjemy prostokątne obrusy plamoodporne

Szyjemy prostokątne obrusy plamoodporne dla domów weselnych, restauracji i hoteli. Tak dobrze trafiliśmy, specjalizujemy się w szyciu obrusów, dzięki czemu zapewnimy wam wysoką jakość produktów, a co najważniejsze ich powtarzalność.

Budując naszą ofertę obrusową, skupiliśmy się na jakości tkanin, abyście, podczas ich użytkowania, nie mieli problemów z praniem czy prasowaniem. Do szycia obrusów używamy wysokogatunkowych tkanin plamoodpornych, które łączą funkcjonalność obrusa plamoodpornego, jego wytrzymałość, a dodatkowo bardzo dobrze prezentują się na stołach.

Nasze obrusy pracują w wielu restauracjach, domach weselnych, hotelach, co świadczy o zadowoleniu naszych klientów. Baczną uwagę zwracamy na potrzeby klientów i sprostamy najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Pamiętajcie, iż do szycia obrusów bankietowych używamy różnych rodzajów tkanin, dostępnych w wielu kolorach,  które wybieramy z największą starannością

Ale także wysoka kultura samego szycia, pozwala nam zapewnić produkty najwyższej jakości. Bardzo dużą uwagę zwracamy na samo wykonanie obrusów, aby mieć pewność, że dostaniecie produkty najwyższej jakości, abyście mogli cieszyć się długim okresem użytkowania, wydajnością i łatwością prania oraz prasowania.

Pamiętajcie, jeśli nie znajdziecie w naszej obecnej ofercie, odpowiedniego dla Was rozmiaru, zapraszamy do kontaktu. Jako że wszystko szyjemy na wasze zamówienie, możemy też przygotować niestandardowy rozmiar obrusa plamoodpornego. Przygotujemy wycenę według Waszych wskazań i rozmiarów.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod kontakt.

czarny obrus bankietowy plamoodporny

Shopping Cart
Scroll to Top