HITY Cenowe MAJA

obrus plamoodporny mpo butelkowa zieleń 26-04-2024-3
jasnoszary obrus bawełniany 250g
Czarny obrus plamoodporny mpo

obrus plamoodporny w kolorze ecry mpo
białe bawełniane obrusy okrągłe

Obrusy Kanciaste

Categories

Products

Obrusy plamoodporne szycie

obrusy plamoodporne szycie dla domów weselnych, restauracji i hoteli. Tak dobrze trafiliśmy, specjalizujemy się w szyciu obrusów, dzięki czemu zapewnimy wam wysoką jakość produktów, a co najważniejsze ich powtarzalność.

Budując naszą ofertę obrusową, skupiliśmy się na jakości tkanin, abyście, podczas ich użytkowania, nie mieli problemów z praniem czy prasowaniem. Do szycia obrusów używamy wysokogatunkowych tkanin plamoodpornych, które łączą funkcjonalność obrusa plamoodpornego, jego wytrzymałość, a dodatkowo bardzo dobrze prezentują się na stołach.

Nasze obrusy pracują w wielu restauracjach, domach weselnych, hotelach, co świadczy o zadowoleniu naszych klientów. Baczną uwagę zwracamy na potrzeby klientów i sprostamy najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Pamiętajcie, iż do szycia obrusów bankietowych używamy różnych rodzajów tkanin, dostępnych w wielu kolorach,  które wybieramy z największą starannością

Ale także wysoka kultura samego szycia, pozwala nam zapewnić produkty najwyższej jakości. Bardzo dużą uwagę zwracamy na samo wykonanie obrusów, aby mieć pewność, że dostaniecie produkty najwyższej jakości, abyście mogli cieszyć się długim okresem użytkowania, wydajnością i łatwością prania oraz prasowania.

Pamiętajcie, jeśli nie znajdziecie w naszej obecnej ofercie, odpowiedniego dla Was rozmiaru, zapraszamy do kontaktu. Jako że wszystko szyjemy na wasze zamówienie, możemy też przygotować niestandardowy rozmiar obrusa plamoodpornego. Przygotujemy wycenę według Waszych wskazań i rozmiarów.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod kontakt.

Obrus plamoodporny, obrus weselny, szyjemy obrusy, sprzedajemy obrusy, obrusy prostokątne, szycie na wymiar, sprzedajemy tekstylia hotelowe, sprzedajemy tekstylia restauracyjne, sprzedajemy wyposażenie dla restauracji, obrusy okrągłe, okrągły prostokątne, , sprzedajemy bieliznę stołową, obrus na okrągły stół, sprzedajemy obrusy bankietowe, sklep z obrusami, szyjemy obrusy okrągłe na wymiar

Shopping Cart
Scroll to Top