Na stół

Categories

Products

Stół i obrusy są takim meblem, przy którym się biesiaduje. Niewątpliwie, najlepsze imprezy okolicznościowe wymagają stołów. Niezwykle istotna jest też sama ich dekoracja, bo to właśnie stoły i krzesła robią klimat uroczystości.

Nieodzownym elementem dekoracji stołów są nakrycia stołów i serwety. To właśnie na obrusach stawiamy dania, napoje i wszystkie inne produkty. To właśnie obrusy muszą znieść najwięcej. Wszystkie plamy i zabrudzenia powinny bardzo łatwo schodzić z obrusa, dlatego też głównie używamy tkaniny plamoodpornych na obrusy, abyście z łatwością wszystko odeprali.

Obrus okrągły

Jest bardzo popularny w dzisiejszych restauracjach. Dzięki szerokim tkaninom zapewnimy bogatą kolorystykę obrusów, co zwiększy różnorodność w waszym lokalu. Można też dobrać do obrusów okrągłych ich odpowiedniki w prostokątnym rozmiarze.

Drugie skrzypce grają serwety bankietowe

To właśnie bankietówki są najczęściej używane podczas imprezy. To właśnie serwetami, goście wycierają twarz i dłonie, co powoduje, że bankietówki, trzeba często prać. Muszą też być niezwykle wytrzymałe, a zarazem bardzo estetyczne. Dlatego też używamy wyłącznie tkanin o wysokiej jakości i odpowiedniej grubości. Zwracamy też uwagę na kolory tkanin na serwetki, dzięki czemu możemy zapewnić różnorodność na stołach.

Zobaczcie, co możemy wam zaproponować

W naszej ofercie znajdziecie obrusy okrągłe, prostokątne , szyte z wielu tkanin plamoodpornych

Shopping Cart
Scroll to Top