HITY Cenowe MAJA

obrus plamoodporny mpo butelkowa zieleń 26-04-2024-3
jasnoszary obrus bawełniany 250g
Czarny obrus plamoodporny mpo

obrus plamoodporny w kolorze ecry mpo
białe bawełniane obrusy okrągłe

Na stół

Categories

Products

Dekoracje na stoły bankietowe i weselne – szyjemy na wymiar

Szyjemy dekoracje stołów weselnych i bankietowych na wymiar. W naszej ofercie obrusy plamoodporne, serwetki bankietowe, bieżniki i serwety dekoracyjne, a także falbany do stołów.

To właśnie stół jest wyjątkowym meblem, przy którym biesiadujecie i spędzacie wyjątkowy czas. Niewątpliwie, najlepsze imprezy okolicznościowe wymagają stołów. Dekoracje stołów weselnych i bankietowych to istotna spawa, bo to właśnie stoły i klimat uroczystości.

Nieodzownym elementem dekoracje stołów weselnych i bankietowych są nakrycia stołów i serwety. To właśnie na obrusach stawiamy dania, napoje i wszystkie inne produkty. To właśnie obrusy muszą znieść najwięcej. Wszystkie plamy i zabrudzenia powinny bardzo łatwo schodzić z obrusa, dlatego też głównie używamy tkaniny plamoodpornych na obrusy, abyście z łatwością wszystko odeprali.

Obrus okrągły

Jest bardzo popularny w dzisiejszych restauracjach. Dzięki szerokim tkaninom zapewnimy bogatą kolorystykę obrusów, co zwiększy różnorodność w waszym lokalu. Można też dobrać do obrusów okrągłych ich odpowiedniki w prostokątnym rozmiarze.

Drugie skrzypce grają serwety bankietowe

To właśnie bankietówki są najczęściej używane podczas imprezy. To właśnie serwetami, goście wycierają twarz i dłonie, co powoduje, że bankietówki, trzeba często prać. Muszą też być niezwykle wytrzymałe, a zarazem bardzo estetyczne. Dlatego też używamy wyłącznie tkanin o wysokiej jakości i odpowiedniej grubości. Zwracamy też uwagę na kolory tkanin na serwetki, dzięki czemu możemy zapewnić różnorodność na stołach.

Zobaczcie, co możemy wam zaproponować

W naszej ofercie znajdziecie obrusy okrągłe, prostokątne , szyte z wielu tkanin plamoodpornych

Shopping Cart
Scroll to Top