HITY Cenowe MAJA

obrus plamoodporny mpo butelkowa zieleń 26-04-2024-3
jasnoszary obrus bawełniany 250g
Czarny obrus plamoodporny mpo

obrus plamoodporny w kolorze ecry mpo
białe bawełniane obrusy okrągłe

Pokrowce na krzesła drewniane

Products

Pokrowce szyte na krzesła drewniane jadalne i okrągłe

Krzesła drewniane z jadalni często spotkacie w branży bankietowej, w dalszym ciągu cieszą się one dużą popularnością w gastronomi.  Nietypowe kształty krzeseł drewnianych są dość problematyczne, dlatego też przygotowaliśmy dodatkowe modele pokrowców na ten rodzaj krzeseł.

Gdzie znajdę pokrowce na krzesła do jadalni szyte na miarę

Mamy dla Was serię pokrowców szytych na miarę krzesła z jadalni. Są to modele pokrowców, które zaadoptowaliśmy z grupy pokrowców na krzesła bankietowe.

Czy elastyczne pokrowce na krzesła będą pasowały na krzesła kanciaste do jadalni

Mamy też serię elastycznych pokrowców na krzesła drewniane do jadalni. Te pokrowce skroiliśmy specjalnie na ten rodzaj krzeseł. Nie ważne czy macie górę kanciastą, czy zaokrągloną, to wszystko przygotujemy według kształtów krzesła, a wy będziecie cieszyć się elastycznymi pokrowcami na ten rodzaj krzeseł.

Tkaniny na pokrowce na krzesła jak wybrać

Wybór odpowiednich tkanin, z których uszyjemy pokrowce na krzesła ,jest bardzo istotny. Tkaniny na pokrowce muszą być wytrzymałe i łatwe w praniu i prasowaniu. Także dzianiny elastyczne na pokrowce są ważne, bo nie tylko nie będziecie ich prasować, ale też będą one odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie będą się pruły.

Specjalizujemy się w szyciu takich pokrowców, dlatego też zapraszamy do kontaktu, przygotujemy wycenę.

Shopping Cart
Scroll to Top