Elastyczne Pokrowce na krzesła

Products

Elastyczne pokrowce na krzesła.

W ofercie pokrowiec.com  znajdziecie pokrowce elastyczne na różne krzesła. Nie istnieje jeden uniwersalny pokrowiec, dlatego przygotowaliśmy kilka wariantów pokrowców elastycznych

W naszej ofercie mamy kilka wzorów pokrowców, nie używamy tylko jednego wzoru pokrowca i nie obiecujemy, że wejdzie na każde krzesło, bo to nie jest prawdą.

Rodzaje pokrowców elastycznych

Nasze pokrowce podzieliliśmy na pasujące na krzesła bankietowe. Są to wszak, najczęściej spotykane krzesła, jakie znajdziecie na sali bankietowej.

Wielu naszych klientów używa też krzeseł, dość nietypowych, przygotowanych do jadalni, dlatego też mamy dla nich pokrowce na krzesła kanciaste.

Pamiętajmy, że nie samym weselem człowiek żyje. Idąc za waszymi potrzebami, stworzyliśmy też pokrowiec elastyczny na krzeło konferencyjne iso. Jest to krzesło, bardzo rzadko spotykane w gastronomii, ale  i tu przychodzimy z pomocą w jego dekoracji.

Jeśli macie u siebie w lokalu krzesła typowo kuchenne, z zaokrąglonymi kształtami, to tu też pomożemy. Nasze elastyczne pokrowce na krzesła kuchenne wenus , będą idealnym dopełnieniem bankietu.

Mamy też coś dla lubiących imprezy w plenerze. Przygotowaliśmy elastyczny pokrowiec na krzesło  rozkładane. Będziecie cieszyć się wytwornym wyglądem bankietu, podczas imprezy plenerowej.

Cały czas rozwijamy tą grupę. Jeśli macie jakieś inne krzesło, na które chcecie zrobić elastyczny pokrowiec, to zapraszamy do kontaktu.

Każde z tych krzeseł charakteryzuje się innymi cechami i dzięki czemu pokrowce są unikalne.

Szyte w Polsce

Nasze elastyczne pokrowce szyjemy w naszej szwalni, dzięki czemu możemy dowolnie modyfikować rozmiary i kształty, każdego zaprojektowanego pokrowca.

Zobaczcie, co możemy wam zaproponować.

szycjemy pokrowce na krzesła

Shopping Cart
Scroll to Top