HITY Cenowe MAJA

obrus plamoodporny mpo butelkowa zieleń 26-04-2024-3
jasnoszary obrus bawełniany 250g
Czarny obrus plamoodporny mpo

obrus plamoodporny w kolorze ecry mpo
białe bawełniane obrusy okrągłe

Pokrowce na krzesła bankietowe

Products

Pokrowce szyte na krzesła bankietowe jak wybrać

Są to krzesła, które spotykacie w restauracjach i salach weselnych. Są bardzo popularnymi krzesłami, dzięki łatwości przechowywania i wytrzymałości. Znajdziecie na nie kilka ciekawych pokrowców na krzesła, które są uszyte według wymiarów krzeseł.

Modele pokrowców na krzesła Bankietowe

Najczęściej wybieranymi pokrowcami, szytymi na miarę krzeseł bankietowych jest model 19. Jest on najbardziej dekoracyjnym rozwiązaniem.  Stosowany na salach weselnych i innych bankietach.

Często spotykane są też wygodne elastyczne pokrowce na krzesła. Znajdziecie je w wielu kolorach, a także grubościach tkanin.

Jak wybrać pokrowiec na krzesło bankietowe.

Przy wyporze pokrowców zawsze kieruj się nie tylko wyglądem, ale wytrzymałością i łatwością prasowania. Duże znaczenie będzie też miała waga pokrowców, ponieważ przy 100-200 sztukach będzie to spora waga. A po imprezie będzie trzeba je wyprać.

Pomożemy w wyborze pokrowców na krzesła.

Jeśli nie jesteście pewni, który model i tkanina, będą dla Was odpowiednie, zapraszamy do kontaktu. Doradzimy odpowiednie rozwiązanie i przeprowadzimy przez całe zamówienie pokrowców na krzesła szytych na miarę.

Shopping Cart
Scroll to Top