biały obrus plamoodporny bankietowy mpo

Zapisz się do newslettera

Koszulki reklamowe na oparcia

Products

Koszulki reklamowe na oparcia

Organizujesz event firmowy, galę sportową lub konferencję ?.

Zobacz nasze spersonalizowane koszulki na krzesła z twoim nadrukiem. Do dodatkowe narzędzie, które spersonalizujesz według własnych potrzeb.

W ofercie produkujemy koszulki reklamowe na oparcia. Nasze elastyczne koszulki wykorzystacie jako gadżety reklamowe, podczas przeróżnych eventów firmowych. Dzięki temu, iż są one elastyczne, dopasują się do każdej szerokości oparcia.

Jest to nasza produkcja, szyjemy je w kilku rozmiarach i kolorach. Każda produkowana przez nas koszulka reklamowa może być przez nas modyfikowana według waszych potrzeb.

biała Koszulka reklamowa rozmiar

Dla kogo koszulka reklamowa

Nasze koszulki reklamowe na oparcia z nadrukiem są ciekawym rozwiązaniem dla agencji reklamowych i marketingowych. Nasza koszulka reklamowa przydaje się podczas wystaw, targów branżowych imprez masowych, koncertów czy imprez masowych.

To idealny sposób, aby szybko, łatwo i niedrogo spersonalizować miejsca dla gości, a także zwiększyć powierzchnię reklamową. Jest to też dodatkowa forma do sprzedaży powierzchni reklamowych dla restauracji, galerii handlowych, sal kinowych.

Nadruk na koszulkach reklamowych

Na koszulkach możemy też wykonać nadruk, ale też możecie zakupić same czyste koszulki do samodzielnego nadruku. Jeśli my mamy wykonać nadruk, wystarczy przesłać nam materiały graficzne, przygotujemy wizualizację i otrzymacie gotową koszulkę reklamową do użycia.

Wszystkie koszulki reklamowe szyjemy (produkujemy) z dzianiny w różnych kolorach, bardzo elastycznej, dzięki czemu nie będą spadały i idealnie dopasują się do kształtu krzesła, na które je naciągniecie.

Łatwość montażu jest po prostu porażająca. Wyjmujecie koszulkę reklamową z opakowania zbiorczego i zaciągacie na krzesło. Cała operacja zajmuje kilka sekund.

Koszulki reklamowe pokrowce na oparcia

Shopping Cart
Scroll to Top