HITY Cenowe MAJA

obrus plamoodporny mpo butelkowa zieleń 26-04-2024-3
jasnoszary obrus bawełniany 250g
Czarny obrus plamoodporny mpo

obrus plamoodporny w kolorze ecry mpo
białe bawełniane obrusy okrągłe

Gadżety Reklamowe

Categories

Products

Gadżety reklamowe od producenta.

Jako producent gadżetów reklamowych, polecamy nasze produkty, które wykorzystacie na przeróżnych konferencjach, targach branżowych, imprezach firmowych, wystawach, imprezach sportowych, wystawach, premierach filmowych i wielu innych okolicznościach

producent gadżetów reklamowych

Jesteśmy producentem koszulek i polecamy nasze koszulki reklamowe z nadrukiem, a także do samodzielnego znakowania. Jest to ciekawa forma prezentacji podczas imprez masowych, targów branżowych, imprez sportowych i wielu innych eventów.

Szyjemy też gadżety reklamowe w postaci odzieży ochronnej, fartuchy kelnerskie i kuchenne, a także zapaski kelnerskie, na których możecie wykonać nadruk samodzielnie, a także skorzystać z naszej usługi haftowania i drukowania.

Szyjemy też  pokrowce stoliki koktajlowe , a także na pełnowymiarowe pokrowce stoły cateringowe, które też idealnie sprawdzą się w przeróżny sposób. Na stolikach też możecie wykonać nadruk samodzielnie, a także skorzystać z naszej usługi drukowania. 

Czy modyfikacja gadżetów reklamowych jest możliwa ?

Jako producent gadżetów reklamowych możemy je dowolnie modyfikować, zmieniać ich rozmiary i dostosować do Waszych potrzeb. Przygotujemy też małe serie, dzięki czemu możecie reagować na bieżąco na zmiany i wasze potrzeby, bez inwestowania w duże zamówienia.

Marka własna gadżetów reklamowych

W razie potrzeby przygotujemy też marę własną naszych gadżetów reklamowych, z Waszymi metkami i oznakowaniem

Czy gadżety reklamowe są do dalszej odsprzedaży ?.

Tak oczywiście. Produkowane przez nas gadżety reklamowe idealnie nadają się do dodania do Waszej oferty. Zachęcamy wręcz do tego. Dodajcie nasze gadżety do Waszej oferty, twórzcie wspólne serie produktowe. Możemy też, w razie potrzeby dostosować wszystkie nasze gadżety do Waszych potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów.

Shopping Cart
Scroll to Top