Gadżety Reklamowe

Gadżety REKLAMOWE – Fartuchy dla obsługi, pokrowce, poszewki

W ofercie posiadamy produkty skierowane dla Agencji Reklamowych, Hafciarni, sklepów specjalizujących się nadrukami i personalizacją przedmiotów. Mamy dla ciebie Fartuchy ochronne bawełniane, pokrowce i koszulki na oparcia krzeseł, poduszki i poszewki. Jeśli prowadzisz jedną z tych rodzajów działalności proszę o kontakt. Przydzielimy ci rabat dla Agencji do dalszej odsprzedaży.

Podsumowując, zrealizujemy zamówienie od 1 sztuki.


Odzież dla Obsługi do Personalizacji

W naszej szwalni szyjemy Odzież ochronna dla obsługi. Możesz na niej wykonać nadruk lub haft.

Jeśli potrzebujesz więcej szczegółowych informacji na temat tkanin i samej odzieży, zajrzyj pod linkiem – ODZIEŻ BHP . Znajdziesz tam dokładne opisy tkanin i rozmiary. Możemy też przygotować wycenę indywidualną.

Dla ułatwienia przygotowaliśmy podstawowe Pakiety na fartuchy i zapaski.

Dodatkowe rabaty ilościowe przydzielimy podczas późniejszej współpracy. Nie zwlekaj więc, załóż konto w na naszej platformie i bądź na bieżąco.


Elastyczne pokrowce na oparcia

Elastyczne Koszulki na oparcia do nadruku, są ciekawym rozwiązaniem dla dla agencji reklamowych, eventowych i marketingowych. Nasze koszulki spersonalizują miejsca dla gości, oznaczą ich prestiż, a nawet wyłączą je z użytkowania

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie w zależności od jego wielkości, zmian jakie musimy wprowadzić, wielkości nadruków.

Możesz też zakupić same koszulki i znakowanie wykonać we własnym zakresie. Mamy też możliwość wszycia twoich metek do koszulki


Poduszki – Jaski do haftowania i nadruku

jaski1

Poduszki – Jaski do haftowania i nadruku. Wykonane z wysokogatunkowych tkanin. Charakteryzują się wytrzymałością i estetyką wykonania. W naszej ofercie znajdziesz też wkłady do poduszek. Wkłady są wypełnione tzw. Kulką Sylikonową przez co po użyciu poducha wraca do kształtu, do tego nie uczula i można ją prać w zwykłej pralce.


Inne Nasze propozycje z przeznaczeniem dla REKLAMY


axb bankietówka barber bawełna bawełniany bezplamowy bez prasowania bhp biały dekoracja stołu elastyczna elastyczny event falbana fartuch jasiek kitel kokarda krzeslo-iso krzeslo-kanciaste krzeslo-wenus krzesła krzesło-gastro kuchenny medyczne nadruk na miarę obrus plamoodprny ochronny pokrowce elastyczne pokrowce na krzesła pokrowiec Pokrowiec na krzesło poszekwa prostokątny serwetka serwetki skirting stolik szarpak szycie uniwersalny velvet welur włóknina