Gadżety Reklamowe

W ofercie posiadamy produkty skierowane dla Agencji Reklamowych, Hafciarni, na Eventy i Targi, ogólnie pojętej reklamy.

Możecie na nich wykonać pełną personalizację tychże przedmiotów. Mamy dla ciebie Fartuchy ochronne bawełniane, pokrowce i koszulki na oparcia krzeseł, poduszki i poszewki.
Jeśli prowadzisz jedną z tych rodzajów działalności proszę o kontakt. Przydzielimy ci rabat dla Agencji do dalszej odsprzedaży. Możesz też kupić same produkty i wykonać na nich nadruk samodzielnie.

Elastyczne koszulki na oparcia

Elastyczne Koszulki Pokrowce na oparcia do nadruku, są ciekawym rozwiązaniem dla dla agencji reklamowych, eventowych i marketingowych.

Idealne dla zwiększenia powierzchni reklamowych w Galeriach Handlowych, kinach, galach sportowych.

Możesz też zakupić same koszulki i znakowanie wykonać we własnym zakresie.


Odzież dla Obsługi do Personalizacji

W naszej szwalni szyjemy Odzież ochronna dla obsługi. Możesz na niej wykonać nadruk lub haft.

Jeśli potrzebujesz więcej szczegółowych informacji na temat tkanin i samej odzieży, zajrzyj pod linkiem – ODZIEŻ BHP . Znajdziesz tam dokładne opisy tkanin i rozmiary. Możemy też przygotować wycenę indywidualną.

Dla ułatwienia przygotowaliśmy podstawowe Pakiety na fartuchy i zapaski.

Dodatkowe rabaty ilościowe przydzielimy podczas późniejszej współpracy. Nie zwlekaj więc, załóż konto w na naszej platformie i bądź na bieżąco.


Poduszki – Jaski do haftowania i nadruku

jaski1

Poduszki – Jaski do haftowania i nadruku. Wykonane z wysokogatunkowych tkanin. Charakteryzują się wytrzymałością i estetyką wykonania. W naszej ofercie znajdziesz też wkłady do poduszek. Wkłady są wypełnione tzw. Kulką Sylikonową przez co po użyciu poducha wraca do kształtu, do tego nie uczula i można ją prać w zwykłej pralce.


bankietówka bankietówki barber bawełna bawełniany bezplamowy bez prasowania bhp biały elastyczna elastyczny event fartuch jasiek kitel kokarda krzeslo-iso krzeslo-kanciaste krzeslo-wenus krzesła krzesło-gastro kuchenny mpo nadruk na miarę obrus obrus plamoodprny obrusy plamoodporne plamoodporny pokrowce elastyczne pokrowce na krzesła pokrowiec Pokrowiec na krzesło poszekwa prostokątny serwetka serwetki szary szycie uniwersalny velvet welur zabawka zapaska