Gadżety Reklamowe

W ofercie posiadamy produkty skierowane dla Agencji Reklamowych, Hafciarni, na Eventy i Targi, ogólnie pojętej reklamy.

Możecie na nich wykonać pełną personalizację tychże przedmiotów. Mamy dla ciebie Fartuchy ochronne bawełniane, pokrowce i koszulki na oparcia krzeseł, poduszki i poszewki.
Jeśli prowadzisz jedną z tych rodzajów działalności proszę o kontakt. Przydzielimy ci rabat dla Agencji do dalszej odsprzedaży. Możesz też kupić same produkty i wykonać na nich nadruk samodzielnie.

Elastyczne koszulki na oparcia

Elastyczne Koszulki Pokrowce na oparcia do nadruku, są ciekawym rozwiązaniem dla dla agencji reklamowych, eventowych i marketingowych.

Idealne dla zwiększenia powierzchni reklamowych w Galeriach Handlowych, kinach, galach sportowych.

Możesz też zakupić same koszulki i znakowanie wykonać we własnym zakresie.


Odzież dla Obsługi do Personalizacji

W naszej szwalni szyjemy Odzież ochronna dla obsługi. Możesz na niej wykonać nadruk lub haft.

Jeśli potrzebujesz więcej szczegółowych informacji na temat tkanin i samej odzieży, zajrzyj pod linkiem – ODZIEŻ BHP . Znajdziesz tam dokładne opisy tkanin i rozmiary. Możemy też przygotować wycenę indywidualną.

Dla ułatwienia przygotowaliśmy podstawowe Pakiety na fartuchy i zapaski.

Dodatkowe rabaty ilościowe przydzielimy podczas późniejszej współpracy. Nie zwlekaj więc, załóż konto w na naszej platformie i bądź na bieżąco.


Poduszki – Jaski do haftowania i nadruku

jaski1

Poduszki – Jaski do haftowania i nadruku. Wykonane z wysokogatunkowych tkanin. Charakteryzują się wytrzymałością i estetyką wykonania. W naszej ofercie znajdziesz też wkłady do poduszek. Wkłady są wypełnione tzw. Kulką Sylikonową przez co po użyciu poducha wraca do kształtu, do tego nie uczula i można ją prać w zwykłej pralce.


35 barber bawełna bawełniany bezplamowy bez prasowania bhp bielizna stołowa bieżnik dekoracja stołu Elastyczne Pokrowce na krzesła elastyczny elastyczny pokrowiec elastyczny pokrowiec na krzesło event fartuch galanteria stołowa krzesła krzesło-gastro lotus na miarę obrus obrus na okrągły stół obrus na stół obrus na wymiar obrus plamoodporny obrus plamoodprny obrusy obrusy prostokątne okrągły plamoodporne plamoodporny pokrowce na krzesła pokrowiec Pokrowiec na krzesło prostokątny szycie szycie na wymiar tekstylia hotelowe tekstylia restauracyjne ubrania dla obsługi ubrania ochronne wyposażenie dla restauracji wyposażenie gastronomii wyposażenie hoteli