W ofercie posiadamy produkty skierowane dla Agencji Reklamowych, Hafciarni, na Eventy i Targi, ogólnie pojętej reklamy.

Możecie na nich wykonać pełną personalizację tychże przedmiotów. Mamy dla ciebie Fartuchy ochronne bawełniane, pokrowce i koszulki na oparcia krzeseł, poduszki i poszewki.
Jeśli prowadzisz jedną z tych rodzajów działalności proszę o kontakt. Przydzielimy ci rabat dla Agencji do dalszej odsprzedaży. Możesz też kupić same produkty i wykonać na nich nadruk samodzielnie.

Elastyczne koszulki na oparcia

Elastyczne Koszulki Pokrowce na oparcia do nadruku, są ciekawym rozwiązaniem dla dla agencji reklamowych, eventowych i marketingowych.

Idealne dla zwiększenia powierzchni reklamowych w Galeriach Handlowych, kinach, galach sportowych.

Możesz też zakupić same koszulki i znakowanie wykonać we własnym zakresie.


Odzież dla Obsługi do Personalizacji

W naszej szwalni szyjemy Odzież ochronna dla obsługi. Możesz na niej wykonać nadruk lub haft.

Jeśli potrzebujesz więcej szczegółowych informacji na temat tkanin i samej odzieży, zajrzyj pod linkiem – ODZIEŻ BHP . Znajdziesz tam dokładne opisy tkanin i rozmiary. Możemy też przygotować wycenę indywidualną.

Dla ułatwienia przygotowaliśmy podstawowe Pakiety na fartuchy i zapaski.

Dodatkowe rabaty ilościowe przydzielimy podczas późniejszej współpracy. Nie zwlekaj więc, załóż konto w na naszej platformie i bądź na bieżąco.


Poduszki – Jaski do haftowania i nadruku

jaski1

Poduszki – Jaski do haftowania i nadruku. Wykonane z wysokogatunkowych tkanin. Charakteryzują się wytrzymałością i estetyką wykonania. W naszej ofercie znajdziesz też wkłady do poduszek. Wkłady są wypełnione tzw. Kulką Sylikonową przez co po użyciu poducha wraca do kształtu, do tego nie uczula i można ją prać w zwykłej pralce.


35 bankietówka bankietówki barber bawełna bawełniany bezplamowy bez prasowania bhp biały bieżnik butelkowa zieleń elastyczna elastyczny event fartuch jasiek kitel kokarda krzeslo-iso krzeslo-kanciaste krzeslo-wenus krzesła krzesło-gastro kuchenny mpo nadruk na miarę obrus obrus plamoodprny okrągły plamoodporny pokrowce elastyczne pokrowce na krzesła pokrowiec Pokrowiec na krzesło poszekwa prostokątny serwetka serwetki szary szycie uniwersalne uniwersalny wodoodporny