biały obrus plamoodporny bankietowy mpo

Zapisz się do newslettera

Szyjemy fartuchy kuchenne zapaski kelnerskie.

W naszej ofercie mamy też odzież ochronną dla profesjonalistów. Przygotujemy dla Was fartuchy i zapaski, z najwyższej jakości tkanin ochronnych. Wszystkie produkty szyjemy w naszej szwalni, dzięki czemu, możemy wprowadzać zmiany do naszych projektów. Zobaczcie jakie tkaniny i warianty fartuchów ochronnych i zapasek, przygotowaliśmy dla Was.

Szyjemy fartuchy kuchenne zapaski kelnerskie

Szyjemy też Fartuchy i zapaski w nietypowych rozmiarach. W naszej ofercie znajdziecie wersje big, dla nieco szerszych w pasie. Jeśli szukacie czegoś naprawdę nietypowego, zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy wycenę pod twoje potrzeby.


Fartuchy i Zapaski Kelnerskie Kucharskie –

Projektowaliśmy nasze Fartuchy, skupiając się na maksymalnym wykorzystaniu powierzchni, aby zasłonić jak najwięcej użytkownika, a przy tym chcieliśmy zapewnić pełną wygodę poruszania się. Dodatkowo dla wygody, fartuchy, wyposażamy w kieszeń i szerokie troki do wiązania, tak abyście mogli wygodnie założyć kitel. Możemy też zastosować regulację długości troczka na szyi, dzięki nabiciu nap.

Zapewniamy też różną kolorystykę i rozmiary. Dodatkowo na fartuch możemy wykonać nadruk lub haft, taką usługę świadczymy dodatkowo. Szczególnie przeznaczenie produktu dla:

Gastronomia, restauracja, kuchnia, personel z obsługi, cukiernia i piekarnia, przemysł spożywczy, sklepy mięsne, reklama jako gadżet firmowy, fryzjerstwo, barber.

ZAPASKI BARMAŃSKIE Kelnerskie-

Szyjemy fartuchy kuchenne zapaski kelnerskie

Zapaska jest bardzo często używana jako odzież dla personelu. Następny produkt dla Restauracji i obsługi klienta

Szyjemy zapaski w naszej szwalni. Przy ich projektowaniu chcieliśmy maksymalnie wykorzystać powierzchnię tkaniny i zabezpieczyć użytkownika, zachowując przy tym pełną wygodę w użytkowaniu i poruszaniu.

Paski (troki) do wiązania są na tyle szerokie, aby wygodnie się przewiązać. W ofercie mamy kilka rozmiarów zapasek.

Jeśli potrzebujesz ofertę pod twoje potrzeby zapraszamy do kontaktu


Shopping Cart
Scroll to Top