HITY Cenowe MAJA

obrus plamoodporny mpo butelkowa zieleń 26-04-2024-3
jasnoszary obrus bawełniany 250g
Czarny obrus plamoodporny mpo

obrus plamoodporny w kolorze ecry mpo
białe bawełniane obrusy okrągłe

Elastyczne koszulki reklamowe to takiego ?

Branża reklamowa to bardzo szeroko rozumiana branża. Do reklamy można wykorzystać przeróżne gadżety, zabawki, a także ubrania. Obecnie technika druku pozwala drukować dosłownie na wszyskim. Najczęściej, jako skutecznej formy reklamy używa się nadruku na odzieży. Można powiedzieć, iż każdy z nas jest chodzącym słupem reklamowym, lubimy chodzić w znakowanych ubraniach i używać personalizowanych gadżetów reklamowych Podsumowując, każdy przedmiot można wykorzystać do zareklamowania.

Jak wykonać reklamę bez możliwości nadruku

A co z przedmiotami, na których nie możemy wykonać nadruków, albo też nadruki muszą być wymienne.

Dla przykładu. Nie nadrukujemy nic na dużych przedmiotach, gotowych tapicerkach, tak jak fotele kinowe, czy krzesła stadionowe. W tym przypadku zostanie zniszczona cała powierzchnia mebla, fotela czy krzesła, a same te obiekty są wykorzystywane podczas różnych imprez, eventów czy seansów. Tu potrzeba jest możliwość ubrania takiego fotela i krzesła w jakiś inny i trwały sposób.

Założyć elastyczne koszulki reklamowe na fotele ?

A jakby tak założyć na oparcie koszulkę, taką reklamową z naszą reklamą, która nie będzie ingerowała w tkaninę i konstrukcję oparcia mebla, nie zniszczy go i będzie mocno i stabilnie przylegała do oparcia, a w razie potrzeby będzie też można koszulkę reklamową łatwo wymienić.

Łatwość i szybkość użycia takiej koszulki reklamowej jest nieoceniona. Łatwość jej montażu i szybkość założenia na krzesło i fotel niezrównana. Wystarczy kilka minut aby ubrać krzesła. A dodatkowo sama koszulka jest elastyczna, dzięki czemu można założyć ją na różne wielkości mebli.

Jak wykorzystać koszulki reklamowe

co nadrukować na koszulkach reklamowych ?

koszulki reklamowe z nadrukiem

Obecna technologia druku pozwala nadrukować dosłownie wszystko.

Wystarczy, że zaprojektujecie projekt graficzny, a maszyny przeniosą projekt na tkaninę. Jak to mawiają, limitem jest tylko Wasza wyobraźnia.

Najczęściej jednak, na koszulkach reklamowych, drukujecie znaki klubów sportowych, gości konferencji biznesowych i wiele innych projektów.

Gdzie można zastosować koszulkę reklamową.

Koszulka reklamowa z nadrukiem może być wykorzystana poczas imprez masowych takich jak koncerty, targi branżowe, konferencje biznesowe, a także imprezy sportowe, czy transport publiczny. Sky is The LIMIT, założycie koszulkę wszędzie tam, gdzie będzie można ją naciągnąć na obiekt.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top