HITY Cenowe MAJA

obrus plamoodporny mpo butelkowa zieleń 26-04-2024-3
jasnoszary obrus bawełniany 250g
Czarny obrus plamoodporny mpo

obrus plamoodporny w kolorze ecry mpo
białe bawełniane obrusy okrągłe

Elastyczny szarpak i mata węchowa – jak ?

Zacznijmy od tego, jak istotne jest spędzanie czasu z twoim czworonogiem. Są to wspaniałe chwile, które jednocześnie budują i umacniają waszą wieź. Ma to gigantyczne znaczenie dla rozwoju psychiki psa i jego całkowitego ułożenia.

Sami jesteśmy wielkimi wielbicielami czworonogów i wiele czasu spędziliśmy na poszukiwaniach zabawki, która sprawiała by przyjemność zarówno psu jak i jego opiekunowi. Niestety, poszukiwania nie przyniosły oczekiwanego efektu. Trzeba było wziąć sprawy w swoje ręce i użyć wyobraźni.

Zadaliśmy sobie kilka pytań. Co będzie wytrzymałe podczas zabawy z psem, o silnie rozwiniętym “instynkcie łupu” i nie narazi Nas i psa podczas zabawy na kontuzje.

Pojawiła się pierwsza odpowiedz!.

Szarpak powinien być elastyczny, na tyle aby pies podczas “ataku”

i bezpiecznie zatopił zębiska i nie wyrwał nam barku. Trzeba na to niezmiernie uważać obcując z owczarkiem niemieckim ważącym 40 kg. i więcej. Chwila nieuwagi i mogą być straty w ludziach.

Musi być na tyle duży i ciężki, aby móc nim rzucać i móc umieścić w nim jakiś zapach, czy smaczek. Dobrze by też było, aby móc zostawić milusińskiego sam na sam z zabawką.

Po wielu przemyśleniach i próbach stworzyliśmy Elastyczny szarpak . Ta zabawka jest wprost idealna dla wymagających psiaków. Możemy ją rzucać jak patyk, dowolnie ją formować w kulę, nie porwie się po zatopieniu zębów i można w nią schować smaczki.

Dzianina z której jest wykonany szarpak amortyzuje intensywne szarpnięcia w każdą stronę. Co zapewnia nam i psu bezpieczeństwo.

Podczas zabawy nie wybijesz barku ;). Nawet dzieci mogą bezpiecznie bawić się z psem i budować więzi stada.

Dodatkowa opcja tejże zabawki to możliwość wykorzystania go jako mata węchowa .

TAK ! .

Chowamy w przeplatanych splotach smaczki. Możemy zostawić psa z samym szarpakiem, a także pobawić się w chowanego ;).

Jest niezwykle uniwersalny.

Takim oto sposobem, stworzyliśmy coś, co przynosi wiele frajdy podczas wspólnych zabaw z psem, pozwala nam się rozwijać i odpowiednio budować psią psychikę.

Zespół

POKROWIEC.COM

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top