HITY Cenowe MAJA

obrus plamoodporny mpo butelkowa zieleń 26-04-2024-3
jasnoszary obrus bawełniany 250g
Czarny obrus plamoodporny mpo

obrus plamoodporny w kolorze ecry mpo
białe bawełniane obrusy okrągłe

Jak wybrać dekoracyjne kokardy

Decydując się na wyposażenie sali bankietowej w pokrowce na krzesła, musicie odpowiedzieć na pytanie: Jakie kokardy dekoracyjne wybrać?, aby pasowały do pokrowców i do wnętrza sali bankietowej. Wbrew pozorom jest to dość trudne pytanie. Musicie mieć świadomość, że same kokardy, do pokrowców, możemy wszyć, podczas ich produkcji. To rozwiązanie pozwala na ułatwienia podczas samego użytkowania i oszczędza czas wiązania kokardy.

jakie kokardy dekoracyjne wybrać

Zacznijmy jednak od tego, czym jest kokarda dekoracyjna

i co chcecie osiągnąć, wyposażając w nią pokrowce. Mówiąc bez ogródek, kokarda jest typowym gadżetem dekoracyjnym, widać ja podczas biesiadowania. Jest umiejscowiona w bardzo widocznym miejscu na krześle, na jego oparciu. Wchodząc do Sali bankietowej, od razu rzuca się w oczy. Dlatego też jest ważnym elementem, tworzącym klimat całej uroczystości.

Sama kokarda może też występować w przeróżnych kolorach. Mnogość wariantów buduje klimat całej uroczystości. Od dawna wiadomo, że kolorem oznacza się charakter imprezy. Dla przykładu, podczas uroczystości chrzcin, wybiera się kolor błękitny, lub różowy, mówiący o płci dziecka. Na weselach natomiast wybierane są kolory białe, złote, kojarzące się z radością. Znajdziecie też czarny kolor, który symbolizuje żałobę po odejściu bliskiej osoby.

Na jednej sali bankietowej, dzięki kokardom, możemy zastosować różne kolory dekoracji. Dlatego wybranie odpowiedniej kokardy dekoracyjnej jest tak ważne.

Wywiązanie kokardy czy to trudne ?

Przygotowując salę bankietową do imprezy, na głowie macie wiele detali. Uważamy, że ubieranie krzeseł i wiązanie kokardy na pokrowcu, nie powinno być jedną ze spraw, zaprzątających waszą głowę. Dlatego też opracowaliśmy kilka rozwiązań, z których korzystają nasi klienci. Jednym z nich jest wszycie kokardy na stałe, ale z zachowaniem zmiany kolorów, co pozwala zaoszczędzić czas i bez potrzeby wiązania. A drugie rozwiązanie, to kokardy całkowicie oddzielne, od pokrowców, których nie będzie trzeba wiązać za każdym razem, zakładając je na krzesła. Tak to możliwe. Kokarda elastyczna jest tak zaprojektowana, że pozwala na wielokrotne wykorzystanie, bez potrzeby ponownego wiązania. Oszczędzacie, dzięki temu bezcenny czas.

jakie kokardy dekoracyjne wybrać
Elastyczna kokarda w kolorze czerwonym
jakie kokardy dekoracyjne wybrać
kokarda

Podsumowując, możecie wykorzystać kokardy elastyczne, które są całkowicie oddzielnym elementem dekoracyjnym, a także wszyć kokardy na stałe, w pokrowce na krzesła, i nie zwracać więcej uwagi na ten detal. Oba te rozwiązania pozwalają zaoszczędzić czas, zapewniają Wam wygodę podczas pracy i ułatwiają użytkowanie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top