HITY Cenowe MAJA

obrus plamoodporny mpo butelkowa zieleń 26-04-2024-3
jasnoszary obrus bawełniany 250g
Czarny obrus plamoodporny mpo

obrus plamoodporny w kolorze ecry mpo
białe bawełniane obrusy okrągłe

Jak wybrać serwetki bankietowe

Serwetki Bankietowe są nieodłącznym elementem każdego bankietu czy wesela. Jak wybrać serwetki bankietowe, aby spełniały najwyższe standardy i były wygodne w użytkowaniu.

Zastanówmy się, do czego służą serwetki bankietowe.

Dzięki serwetkom bankietowym nie tylko stworzysz nastrój, dodasz też kolory na obrusie, ale zapewnisz wygodę i komfort twoim biesiadnikom. A przecież o to chodzi. Aby twoi goście czuli się swobodnie i gościnnie podczas całej imprezy i w razie potrzeby mogli użyć serwetki do wytarcia zabrudzenia. Pamiętajmy, że serwetki bankietowe służą gościom do wytarcia dłoni, twarzy, czy zasłonienia części garderoby. Przy każdym talerzu powinna się znaleźć serwetka, tak, jak widelec, czy nóż. To właśnie po serwetkę bankietową sięga biesiadnik, siadając za stołem bankietowym. Jest to start imprezy.

jak wybrać serwetki bankietowe

Obecnie w wielu restauracjach spotkacie papierowe serwetki bankietowe. Niewątpliwie są one wygodne, bo nie trzeba ich prać, prasować, ale jednak nie stworzą odpowiedniej wytworności imprezy i są mało ekologiczne. Do tego ich wytrzymałość daje dużo do życzenia. Nie jesteśmy ich zwolennikami.

Wytrzymała serwetka bankietowa

Serwetki bankietowe muszą być wytrzymałe, aby przetrwać nie jedną imprezę. Na serwetkach zostawiacie przeróżne zabrudzenia, a to szminki, a to części makijażu, a to pasty do butów. Dosłownie wszystko, co tylko jest na stole. Dlatego też dobre serwetki wykonujemy z bardzo dobrej tkaniny bawełnianej. Możecie też spotkać różne grubości serwetek bawełnianych. W naszej ofercie mamy wyłącznie serwetki o gramaturze 250 g. Nasze bankietówki są grube, z łatwością chłoną płyny i są niesamowicie wytrzymałe.

Czy rozmiar serwetek bankietowych ma znaczenie ?

Serwetki możecie wybrać w kilku rozmiarach. Jednak najbardziej popularnym rozmiarem serwetki bankietowej jest 45/45 cm. Często wybieracie też serwetki 50/50. Znacznie mniej popularnymi rozmiarami są 40×40, 30×30 i 35×35. Tu rozmiar jest raczej kwestią gustu. Jednak z punktu ekonomicznego najbardziej wydajny jest rozmiar 45×45 . Pamiętać jednak należy, że z mniejszych rozmiarów trudniej jest ułożyć dekoracje na talerzu.

serwetka bankietowa ciemny szary
serwetka bankietowa gastronomiczna biała
serwetka bankietowa butelkowa zieleń

Podsumowując.

Serwetka bankietowa jest nieodłącznym elementem dekoracji i narzędziem stołowym, którego często używamy. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby była należycie wytrzymała i wygodna w użytkowaniu, a także praniu i ponownym użyciu. Co najważniejsze serwetka bankietowa z tkaniny jest wielokrotnego użytku i nie generuje śmieci.

Mamy nadzieję. żę spojrzycie na serwetki bankietowe tak jak my i zaczniecie doceniać ich cechy i walory użytkowe.

Zespół POKROWIEC.COM

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top